سه‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸

ترقی:

لیست ائتلاف نهایی نیست/باسابقه‌ها ایثار کنند، جا برای جوانان باز می‌شود

حمیدرضا ترقی

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی گفت: لیست منتشر شده شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان درباره شهر مشهد فعلا نظرخواهی بوده که از مجمع عمومی صورت گرفته، منتها هنوز نهایی نشده که قابل اعلام باشد، بعد از رسیدگی به شکایات اعلام می‌کنیم.

به گزارش قدس آنلاین، حمیدرضا ترقی  در خصوص انتشار لیست منتسب به شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی، اظهار کرد: این لیست فعلا نظرخواهی بوده که از مجمع عمومی صورت گرفته، منتها هنوز نهایی نشده که قابل اعلام باشد، بعد از رسیدگی به شکایات اعلام می‌کنیم.

وی افزود: نیاز است درخواست‌هایی که برای بازشماری این مسائل شده، مورد دقت قرار گیرد و بعد از اینکه زمانش طی شد، نتیجه را اعلام می‌کنیم.

ترقی در خصوص عدم حضور جوانان در این لیست، گفت: رویکرد ما از ابتدا این بوده که حداقل یک زن و یک جوان به لیست ما اضافه شوند. جوانان خوبی نیز در این جلسه اظهار نظر کردند، رزومه خود را ارائه دادند و کارآمدی آنها مورد بررسی کامل قرار گرفت.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی ادامه داد: حداقل سه مرد جوان و سه خانم جوان توانمندی‌ها و تخصص خود را ابراز کردند که مورد توجه نیز قرار گرفت، منتها سه، چهار رای کمتر آوردند که در این مرحله نظرخواهی قرار نگرفتند، ما در حال بررسی هستیم تا ببینیم در لیست نهایی چگونه می‌شود.

وی بیان کرد: یک راه ساده برای قرار گرفتن جوانان این است که یکی از این مردان باسابقه به نفع جوانان کنار روند که این کار نیاز به ایثار و فداکاری یکی از این آقایان دارد و راه دیگر بررسی مجدد آرا است که در حال بررسی هستیم.

گفتنی است در لیست اولیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب که برای حوزه انتخابیه مشهد و کلات اعلام شده اسامی ۴ نماینده فعلی مشهد که در دوره گذشته نیز منتخب همین شورا بودند (امیرحسین قاضی‌زاده، نصرالله پژمانفر، جواد کریمی‌قدوسی و محمدحسین حسین‌زاده بحرینی) و فاطمه رحمانی، مدیرکل اسبق بانوان استانداری خراسان رضوی حضور دارند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.