چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹

در نگارخانه لاله برگزار می‌شود

نهمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران

گالری لاله

نهمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران با حضور ۸۶ هنرمند و بیش از ۲۰۰ اثر هنری در نگارخانه لاله برگزار می شود.

به گزارش قدس آنلاین، نگارخانه لاله در چند سال اخیر با هدف رونق بخشی به اقتصاد هنر و تقویت بنیان های هنری شهر،گام هایی برای گسترش بازار هنر معاصر برداشته و نمایشگاه سالانه فروش آثارچند نسل هنرمندان معاصر ایران را به طور متوالی و منظم برگزار نموده است. این رویداد بر آن است تا با همراهی و مشارکت هنرمندان فرصتی ویژه برای شهروندانی که درآمدهای متوسطی دارند و علاقه مند به گردآوری آثار هنرمندان معاصر هستند، فراهم نماید.

 در نهمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران که با همکاری ۸۶ هنرمند شکل گرفته است، بیش از ۲۰۰ اثر هنری با رویکردهای متنوع ارائه شده که در یک نگاه می توان آثار منتخبی از هنرمندان هشت دهه را درآن مرور کرد. 

هنرمندان در این نمایشگاه، با هدف توسعه فرهنگی، آثار گرانبهای خود را به گونه ای ارائه کرده اند که از یک سو منجر به ایجاد انگیزه برای خرید آثار فاخر هنری و با ارزش شود و از سوی دیگر، ضمن تقویت ذائقه بصری شهروندان به همگانی کردن هنر معاصر یاری رسانند.

شایان ذکر است که بالاترین بهای پرداخت برای خرید آثار در این نمایشگاه یک میلیون و دویست هزار تومان است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.

رضا بانگیز، مهدی حسینی، مینو اسعدی، احمد فتوت، یعقوب عمامه پیچ، حسینعلی ذابحی، همایون سلیمی، کیومرث کیاست، محمدرضا دادگر، ثمیلا امیرابراهیمی، فرشته غازی راد، مینا نوری، بهزاد شیشه گران، بهمن نیکو، محمدرضا فیروزه ای، آرمان استپانیان، ترانه صادقیان،  اکبر نیکان پور، نیلوفر قادری نژاد،علی ندایی، پرویز روزبه، مصطفی ندرلو، رضا خداداد ، رضوان صادق زاده، فرح سید ابوالقاسم،جمشید حقیقت شناس، جواد نوبهار،کیوان عسگری، رضا افسری، آرمان یعقوب پور، احمد مقدسی، پژمان رحیمی زاده، محمد خلیلی، مانلی منوچهری، حسین تمجید و... از هرمندان شرکت کننده در این مراسم هستند.

آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ تا ۲۰:۳۰ با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود و نمایشگاه تا ۲۵ اسفند ماه از ساعت ۹ تا۱۳ و ۱۴تا ۱۸- پنجشنبه ها تا ساعت ۱۳ دایر خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.