چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

برگزاری جشنواره‌های بهاری تعاملی در دو منطقه از شهر در نوروز ۹۹

دکتر یعقوبی - خدمات شهری شهرداری مشهد

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در ادامه بازدیدهای منطقه‌ای خود در راستای بررسی اقدامات مناطق ۱۳ گانه شهرداری مشهد در استقبال از بهار ۹۹ با حضور در مناطق ۴ و ۶ از استقرار گسترده جشنواره های تعاملی در نقاط مختلف این مناطق خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با اشاره به اینکه منطقه ۴ و ۶ امسال متفاوت تر از سال های گذشته به استقبال از نوروز ۹۹ خواهد رفت، گفت: در سال ۹۹ با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته برای اولین بار در مناطق ۴ و ۶ جشنواره های تعاملی را خواهیم داشت.

وی افزود: از جمله جشنواره های تعاملی در سطح منطقه ۴ می توان به جشنواره شادی بهار ورودی پارک ارم، مسیر بهاری در بولوار طبرسی شمالی اشاره کرد.

یعقوبی در خصوص المان های طراحی شده در سطح منطقه ۴ گفت: باغ ایرانی، استند گلدان رنگی، مسیر سبز سایه بان رنگی، گلدان معلق، دفتر بهاری، المان فیلتر چراغ، پرنده های سنتی و ... از جمله المان ها در این منطقه است.

معاون شهردار مشهد گفت: ۱۵ نقطه از سطح منطقه ۴ با حدود ۳۹۳ هزار گل در مساحت حدود ۴۶۶۰ متر گلکاری می شود. همچنین در این منطقه ۳۸ فلاورباکس در ۷ آدرس جانمایی خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در خصوص پروژه های پیش بینی شده در منطقه ۶ نیز اظهار کرد: در ورودی پارک رجا جشنواره گل شهر را به عنوان اولین جشنواره تعاملی خواهیم داشت، همچنین المان های عمو گل فروش، بالون گل، الحاقیات درختچه، سر درب ورودی، هنر تزیین درختان و ایجاد پارکلت برای اولین بار خواهیم داشت.

یعقوبی به گلکاری نقاط ویژه در ۲۵ آدرس اشاره کرد و گفت: با بیش از ۶۷۶ هزار گل در مساحت حدود ۱۳ هزار و ۶۰۰ متر مکعب گلکاری خواهیم داشت، همچنین در این منطقه ۳۶ فلاورباکس در ۱۰ آدرس جانمایی می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.