چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

حلالی: اشتباهات بازیکنان پرسپولیس بچه‌گانه بود/پرسپولیس در حد اسمش نیست

پرسپولیس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اشتباهات بازیکنان پرسپولیس در بازی با شارجه امارات بچه گانه بود و این ربطی به کادرفنی ندارد.

قدس آنلاین؛ اسماعیل حلالی، درباره تساوی شب گذشته پرسپولیس مقابل شارجه امارات در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: هر دو گلی که پرسپولیس دریافت کرد روی اشتباهات فردی مدافعان این تیم بود. ایرادی که در باخت مقابل الدحیل قطر هم وجود داشت.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: یحیی گل محمدی نشان داده که مربی با تجربه ای است و هوش خوبی برای حل مشکلات فنی دارد. به نظرم وقتش رسیده تا یحیی به بازیکنان پرسپولیس آموزش دهد که میزان اشتباهات فردی خود را که ناشی از هیجان در زمان بازی است به حداقل برسانند. آنها در بعضی صحنه ها حتی نتوانستند پاس های ساده به یکدگیر بدهند و توپ را هم حفظ نمی کردند.

وی درباره نداشتن برنامه تاکتیکی پرسپولیس در نیمه دوم بازی با شارجه برای رسیدن به سه امتیاز تاکید کرد: برخی مواردی که در بازی پرسپولیس دیدم هیچ ربطی به کادر فنی نداشت. بازیکن باید باهوش باشد و بازی خوبی انجام دهد. به نظرم کادر فنی این تیم همه کار کرد تا پرسپولیس بتواند با تغییر سیستم به گل برسد اما واقعاً اشتباهات بازیکنان بچه‌گانه بود.

حلالی در پایان خاطرنشان کرد: این تیم باید تمرکز خود را در طول بازی افزایش دهد. پرسپولیس دارای بازیکنان زیادی است که هر کدام از آنها جانشین خوبی روی نیمکت دارند و می توانند در آینده به کمک این تیم بیایند. پرسپولیس در حد و اندازه های نام خودش تا کنون در آسیا ظاهر نشده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.