چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲

فرمانده یگان شیمیایی منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی:

روزانه ۶هزار لیتر ژل و اسپری ضد عفونی در منطقه پدافند هوایی اصفهان تولید می‌شود

ژل

لعل‌پور از دستیابی و راه‌اندازی خط تولید ژل و اسپری ضدعفونی‌کننده و مایع دستشویی در سطح منطقه با ترکیبات جدید خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، مهدی لعل‌پور فرمانده یگان شیمیایی میکروبی و هسته‌ای منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی در حاشیه راه‌اندازی خط تولید ژل و اسپری ضدعفونی‌کننده با ترکیبات جدید برای اولین بار در کشور اظهار کرد: متخصصان این منطقه پدافندی در راستای انجام وظایف ذاتی و ابلاغ اوامر اجرایی از ستادهای برتر در زمینه اقدام همه‌جانبه یگان‌های نیروهای مسلح در جهت ریشه‌کن کردن ویروس نوپدید کرونا، با دانش بومی و انجام آزمایشات گسترده موفق به ساخت اسپری ضدعفونی‌کننده با ترکیبات جدید برای اولین بار در سطح کشور شدند.

این کارشناس ارشد شیمی افزود: از ابتدای ورود ویروس کرونا به کشور تمهیدات ویژه‌ای در راستای حفظ و صیانت از کارکنان و خانواده‌های آنان از جمله انجام تب‌سنجی همه‌روزه از کلیه کارکنان، گندزایی و محلول‌پاشی کلیه اماکن ستادی، اداری، آسایشگاه‌های سربازی و کلیه ابنیه منطقه با استفاده از دستگاه‌های رفع آلودگی (تاتر) و همچنین محلول‌پاشی سطح کوی سازمانی و ساختمان‌های مسکونی توسط یگان ش. م. ه با همکاری درمانگاه منطقه صورت می‌پذیرد.

او با اشاره به تولید روزانه ۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده جهت رفع آلودگی سطوح در سطح منطقه و یگان‌های تابعه، از تولید روزانه ۱۰۰۰ لیتر مایع ضدعفونی کننده جهت ارسال به سایر مناطق کشور از جمله قم، کاشان، شیراز و جنوب کشور و آمادگی همه‌جانبه جهت افزایش تولیدات و ارسال آن به سایر نقاط کشور اعم از یگان‌های پدافندی و سایر بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استانی و شهرستانی در صورت تأمین مواد اولیه و موردنیاز خبر داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);