چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

علی علیپور: تعطیلی لیگ برای تیم‌هایی خوب شد که مصدوم دارند

علی علیپور

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تعطیلات لیگ برای تیم‌هایی که بازیکن مصدوم دارند، خوب شده است.

قدس آنلاین؛ علی علیپور در گفت‌وگو با اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره تعطیلی لیگ برتر و تمرینات تیم پرسپولیس در این روزها گفت: خدا را شکر که وضعیت خوبی داریم. بعد از این که تیم شهر خودرو را شکست دادیم تمرینات ما ادامه پیدا کرد. درست است که اعلام شده بازی‌های لیگ برتر فعلاً به تعویق افتاده اما از آن‌جایی که هنوز مشخص نیست چه زمانی این بازی‌ها آغاز می‌شود به همین دلیل ما موظف هستیم که تمرینات را ادامه دهیم تا وقفه بازی‌های لیگ باعث نشود که ما از آمادگی دور شویم چرا که می‌خواهیم به هدفی که داریم برسیم.

او در پاسخ به این سوال که خیلی‌ها معتقد هستند تعطیلی لیگ به ضرر پرسپولیس است چرا که به نوعی ترمز موفقیت‌های این تیم کشیده می‌شود؟ افزود: ما همیشه باید در بهترین شرایط خودمان را آماده نگه داریم. شاید تعطیلی لیگ به ضرر ما باشد اما بیش‌تر به سود رقیبان ما خواهد چرا که آن‌ها مصدوم دارند و این تعطیلی باعث می‌شود تا بازیکنان آن‌ها به بازی‌ها برسند. با این شرایط این تیم‌ها آن شکل همیشگی خود را به دست می‌آورند. این چیزها البته خیلی مهم نیست چرا که ما باید تدابیر تاکتیکی کادرفنی را به بهترین شکل انجام دهیم. البته از همه مهم‌تر سلامتی مردم کشورمان و حتی مردم دنیاست و امیدوارم که همه در سلامت کامل در کنار خانواده‌های خود باشند.

این مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که برخی از مالکان تیم‌ها، بازیکنان و مسوولان آن‌ها مدعی مهندسی لیگ و دولتی بودن پرسپولیس می‌شوند افزود: به هر حال این نظر بقیه باشگاه‌هاست. بالاخره خود ما بازیکن هستیم و اگر بازیکنان تیم‌های دیگر چنین حرف‌هایی بزنند ناراحت می‌شویم. شاید این بازیکنان روزی خودشان در این شرایط قرار بگیرند و در راه قهرمانی باشند اما اگر بازیکنان دیگر هم این صحبت‌ها را برای آن‌ها بگویند آن‌ها هم ناراحت می‌شوند. نباید چنین قضاوت‌هایی انجام شود. بهترین کار این است که همه ما سرمان در کار خودمان باشد و به تیم خودمان بپردازیم.

علیپور درباره درگیری مردم کشورمان با ویروس کرونا که این روزها باعث شده شرایط خاصی در کشور حاکم شود تصریح کرد: واقعاً شرایط سختی به وجود آمده است. این شرایط سخت چه در ایران و چه در کشورهای دیگر دنیا به وجود آمده اما مهم این است که همه در سلامت کامل باشند. امیدوارم همه مردم سلامت باشند تا در کشور کنار خانواده‌های خود حضور داشته باشند. هم‌چنین جا دارد از پزشکان و پرستاران که این روزها خدمات پزشکی ارائه می دهند تشکر و قدردانی کنم.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.