یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

توسعه کارگاه‌های تولیدی زیر پوشش کمیته امداد در سال جهش تولید

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: افزایش و توسعه کارگاه‌های تولیدی زیر پوشش این نهاد در استان در سال جهش تولید در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش قدس آنلاین، حبیب‌الله آسوه افزود: خراسان رضوی با تدبیر استاندارش از سال گذشته با اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی گامهای اساسی در جهت رونق تولید در استان برداشته است.

وی اضافه کرد: رونق تولید در حقیقت زمینه سازی برای تحقق "جهش تولید" است و خوشبختانه خراسان رضوی در این حوزه آمادگی لازم برای تجربه این جهش را دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: میزان اعتبار اختصاص یافته سال گذشته کمیته امداد امام خمینی(ره)  خراسان رضوی در حوزه اشتغال چهار هزار میلیارد ریال است که تا کنون ۸۰ درصد آن جذب شده و بقیه  ظرف دو ماه آینده جذب و توزیع خواهد شد.

آسوده افزود: استان خراسان رضوی در زمینه تخصیص و جذب اعتبارات اشتغال رتبه نخست کشور را دارد.

وی تاکید کرد: در این راستا و در جهت تحقق شعار امسال مورد تاکید مقام معظم رهبری یعنی سال "جهش تولید" کمیته امداد در جهت توسعه و ایجاد کارگاه‌های تولیدی با استفاده از ظرفیت‌های بانکی و قرض‌الحسنه مورد نیاز مردم کشور برنامه‌ریزی هدفمند و موثری را انجام داده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: هم اکنون تعداد ۵۰ هزار طرح اشتغال زیر پوشش کمیته امداد در این استان جاری و فعال است که برای بیش از ۷۰ هزار نفر ایجاد شغل کرده است.

مقام معظم رهبری در پیام نوروزی سال ۱۳۹۹ خود این سال را سال جهش تولید نام‌گذاری کردند.

منبع:ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.