پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۲

جانسون: مرگ تعداد زیادی از انگلیسی‌ها به دلیل کرونا غم‌انگیز است

جانسون

نخست وزیر انگلیس که در حال حاضر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌برد در سخنانی با اشاره به مرگ ۵۶۳ انگلیسی طی ۲۴ ساعت اخیر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا گفت که مرگ این تعداد انگلیسی همه را غمگین کرده است.

به گزارش قدس آنلاین، «بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس در سخنانی با اشاره به مرگ ۵۶۳ انگلیسی طی ۲۴ ساعت گذشته در این کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا گفت که تعداد زیاد قربانیان همه را غمگین کرده است.

وی که در قرنطینه خانگی صحبت می‌کرد، افزود: «پایبندی ما به اقدامات مناسب، در کنترل این ویروس کمک خواهد کرد و تلاش می‌کنیم تا تست های ابتلا به این ویروس را افزایش دهیم و هیچ چاره‌ای جز قرنطینه مبتلایان وجود ندارد.»

نخست وزیر انگلیس در ادامه اضافه کرد: «اطمینان دارم که سرانجام این ویروس را شکست خواهیم داد و از شما دعوت می‌کنم که در منازل خود باقی بمانید.»

بر اساس آخرین آمار با مرگ ۵۶۳ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در انگلیس طی ۲۴ ساعت گذشته، مجموع قربانیان کرونا در این کشور به ۲۳۵۲ نفر رسید.

همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۳۲۴ نفر در انگیس به ویروس کرونا مبتلا شدند تا مجموع مبتلایان در این کشور به ۲۹ هزار و ۴۷۴ نفر برسد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.