سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

طی ۲۴ ساعت گذشته؛

پلمب ۴۳ واحد صنفی و توقیف ۶۱۱ خودرو متخلف در گیلان

راهنمایی

گیلان- سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از پلمب ۴۳ واحد صنفی متخلف و توقیف و اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای ۶۱۱ خودرو در ۲۴ ساعت گذشته(۱۷ فروردین) خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پلیس گیلان ،سرهنگ مجید رسول‌زاده فرساد ،با اشاره به عملکرد روز گذشته (۱۷ فروردین) پلیس استان در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا، اظهار کرد: پلیس با تمام توان و امکانات درصدد تامین امنیت فیزیکی و روانی شهروندان است.

وی افزود: پیشگیری و مقابله با احتکار و قاچاق کالاهای سلامت محور و همچنین برخورد با خودروها و واحدهای صنفی متخلف که به توصیه‌های بهداشتی و ابلاغیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا توجه نمی‌کنند در دستور کار پلیس قرار دارد.

سرپرست معاونت اجتماعی انتظامی گیلان  با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۱ دستگاه خودرو به علت عدم توجه به ممنوعیت‌های تردد در استان توقیف شده‌اند ادامه داد: ۵۱۰ راننده متخلف که بدون توجه به مقررات اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، تردد غیرضروری داشتند نیز با جریمه ۵۰۰ هزار تومانی اعمال قانون شدند.

وی با اعلام اینکه ۴۳ واحد صنفی متخلف در روز گذشته به علت عدم رعایت موازین و مقررات مبارزه با انتشار ویروس کرونا پلمب و از ادامه فعالیت این واحدها جلوگیری به عمل آمد، تصریح کرد: پلیس با بهره‌گیری از امکانات و استفاده از تجهیزات فنی هوشمند نسبت به رصد محورها و معابر عمومی اقدام و با آن‌ دسته از شهروندانی که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازند، برخورد می‌کند.

سرپرست معاونت اجتماعی پلیس گیلان ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس و یگان‌های امدادی و خدماتی در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و حفظ سلامت جامعه، از شهروندان خواست تا برای قطع چرخه انتقال ویروس کرونا و حفظ سلامت خود و خانواده تا بهبود شرایط و اطلاعیه‌های بعدی همچنان از حضور در تجمعات و خروج از منزل خودداری کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.