دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

جامعه کارگری مشهد به عنوان قشر آسیب پذیر بسته معیشتی دریافت می‌کنند

سید محمدرضا هاشمی - فرماندار مشهد

فرماندار مشهد گفت: با توجه به تهیه ۲۵۰ هزار بسته معیشتی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره)، آستان قدس رضوی، سپاه پاسداران و شهرداری، جامعه کارگری نیز به عنوان اقشار آسیب پذیر برای این منظور در نظر گرفته شده است.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد، سید محمدرضا هاشمی در جلسه کمیسیون کار وکارگری شهرستان مشهد که به مناسبت فرا رسیدن ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر و با محوریت بررسی تبعات شیوع ویروس کرونا بر جامعه کارگری برگزار شد، ضمن اشاره به شعار سال جدید با عنوان «جهش تولید» اظهار کرد: جامعه عزیز کارگری نقش اساسی را در تحقق شعار «جهش تولید» بر عهده دارند.

فرماندار مشهد با تاکید بر رعایت فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در محیط‌های کارگری به منظور حفظ سلامت این قشر عزیز، خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در جامعه، با تشکیل ۶ کمیته تخصصی مرتبط باویروس کرونا از سوی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد از ۱۰۰ واحد کارگاهی بالای ۱۰۰ نفر، بازدیدهای لازم مبنی بر رعایت موارد اشاره شده صورت پذیرفته است.

وی تصریح کرد: با توجه به تهیه ۲۵۰ هزار بسته معیشتی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره)، آستان قدس رضوی، سپاه پاسداران و شهرداری، جامعه کارگری نیز به عنوان اقشار آسیب پذیر برای این منظور در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.