دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

پرسپولیس و محکومیت دیگری که در راه است

کالدرون

باشگاه پرسپولیس منتظر محکومیت خود در پرونده مربوط به شکایت گابریل کالدرون است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  مهر، گابریل کالدرون پس از حضور در راس کادر فنی پرسپولیس به دلیل اختلاف با محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل وقت باشگاه و عدم دریافت مطالبات خود اقدام به ترک این تیم در پایان نیم فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر کرد.

سرمربی آرژانتینی سرخپوشان پایتخت همچون برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس فرصت داد تا طلبش را پرداخت کرده و کار به شکایت از پرسپولیس به فیفا نکشد اما سرخ‌ها نتوانستند خواسته سرمربی خود را تمام و کمال برآورده کنند تا این مربی هم روند خارجی‌های قبلی پرسپولیس را پیش بگیرد و طبق مفاد قرارداد خود اقدام کند.

کالدرون در حالی خواهان دریافت ۵۰۰ هزار دلار از پرسپولیس شده که حدود ۴۰۰ هزار دلار نیز از سرخ‌ها دریافتی داشته است.

نکته جالب توجه اینجاست که مدیران پرسپولیس به محکومیت قطعی خود در این پرونده، اعتقاد دارند اما کاری برای جلوگیری از این موضوع نکردند.

سرخپوشان پایتخت در حالی با شکست در پرونده‌های حقوقی خود روبرو می‌شوند که در فسخ با خارجی‌ها هیچ‌گونه حقی نداشته و در تمامی این پرونده‌ها علاوه بر محکومیت با خطر محرومیت از حضور در نقل و انتقالات نیز مواجه شده‌اند.

شیوه مدیریتی نه چندان کارآمدی که پرسپولیس را در زمره بدهکارترین باشگاه‌های ایران در فیفا قرار داده است.

باشگاهی که منتظر جریمه جدید خود از سوی فدراسیون جهانی است و در بلاتکلیفی مدیریتی برای پرداخت دو میلیون دلار دیگر به خارجی‌های طلبکار خود است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.