سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

مدیر آموزش و پرورش گناباد مطرح کرد:

پذیرایی از دانش‌آموزان روزه اولی‌ گنابادی با غذای متبرک رضوی

افطاری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد گفت: هزار و ۸۰۰ افطاری گرم و متبرک رضوی به همراه بسته‌های معنوی بین دانش‌آموزان روزه اولی این شهرستان توزیع شد.

به گزارش قدس آنلاین، حسین احمدی  اظهار کرد: همه ساله در اردیبهشت‌ماه، جشن تکلیف برای دانش‌آموزان دختر و پسر شهرستان گناباد برگزار می‌شد که امسال با توجه به شیوع کرونا، این امکان میسر نشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد افزود: در همین راستا با همکاری کانون خادمیاری رضوی در شهرستان گناباد، هزار و ۸۰۰ افطاری گرم به همراه بسته‌های معنوی برای دانش‌آموزان دختر پایه سوم و دانش‌آموزان پسر کلاس نهم تهیه شد.

وی ادامه داد: با هدف تشویق و ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان که مدت دو ماه از دیدار معلمان محروم بودند، این بسته‌های متبرک توسط مدیران و دبیران مدارس شهرستان گناباد در منازل دانش‌آموزان به آنها اهدا شد.

مسئول کانون خادمیاری رضوی در گناباد نیز  اظهار کرد: امسال برای دومین سال متوالی است دانش‌آموزان مکلف با غذای متبرک رضوی، روزه خود را افطار می‌کنند.

حجت‌الاسلام حجت نصیری افزود: در ماه مبارک رمضان سال گذشته، جشن تکلیف دو هزار دانش‌آموز گنابادی همراه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و افطارگشایی، در مسجد جامع و مصلی امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.