دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶

شجاع خلیل زاده برای فصل بعد هم قول قهرمانی داد

اول فصل که ما پنجم جدول بودیم، وزیر پرسپولیسی نبود؟

شجاع

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با پرسپولیس قرارداد دارم و در قراردادم بند جدایی وجود دارد اما اگر باشگاه پولم را بدهد جایی نمی روم.

به گزارش قدس آنلاین شجاع خلیل زاده در گفت و گو با ایرنا، در خصوص از سرگیری تمرینات و مسابقات لیگ برتر، هجمه هایی که علیه پرسپولیس وجود دارد، آینده خودش در جمع سرخپوشان و... صحبت هایی را انجام داد که متن کامل آن را در ادامه می خوانید:

ابتدا درباره شروع تمرینات و آغاز مجدد رقابت های لیگ‌برتر صحبت کنید.

به نظر من تصمیم خوبی بود. همه دنیا فوتبال را شروع کردند، کشور ما هم باید شروع می‌کرد. فقط در این شرایط مردم باید بیشتر از خودشان مراقبت کنند.

یعنی موافق شروع لیگ بودید؟

 صددرصد، خیلی ها می گویند که لیگ نباید برگزار شود اما ما فوتبالیست هستیم و کارمان فوتبال است. نمی‌شود که کارمان تعطیل شود مثل بقیه مردم که کارشان را می کنند ما هم باید کارمان را انجام بدهیم.

در این مدت مصاحبه ها و هجمه های زیادی علیه پرسپولیس و قهرمانی هایش وجود داشت در این خصوص چه صحبتی دارید؟

یک بنده خدا که بازیکن یکی از تیم های پایتخت است مصاحبه کرده بود و گفته بود "اگر ما بازیکنان کرونا بگیریم چه می شود؟" من از او می پرسم که آن انسانی که در خیابان کار می کند چه بگوید؟ مگر مردم عادی که در کوچه و خیابان دنبال یک لقمه نان هستند خدا ندارند و فقط ما مهم هستیم؟

آن دست فروشی که با ترس دنبال یک لقمه نان است خدا ندارد؟ مگر خون ما رنگین تر از بقیه است؟ فقط باید مراقب باشیم.

پس چرا این صحبت‌ها مطرح می‌شود؟

ببینید مسئولان گفتند شرایط کشور خوب است ما هم درآمدمان از فوتبال است و در نهایت ۵ سال بتوانیم بازی کنیم بعدش باید خداحافظی کنیم. در ضمن اگر لیگ امسال برگزار نشود، سال بعد هم برگزار نمی شود. حالا ما چطور زندگیمان را بچرخانیم؟ یک سری جوان که در سرشان این حرفها است یک چیزهایی می گویند.

خیلی جالب است که در این چند روز حتی به امکانات پرسپولیس مثل تونل ضدعفونی هم ایراد گرفتند.

چهار سال است که به همه چیز پرسپولیس گیر می دهند. این‌ها دیوار کوتاه تر از پرسپولیس پیدا نکردند در حالی که مظلوم تر از پرسپولیس وجود ندارد.

اما خیلی ها معتقدند که وزیر ورزش پرسپولیسی است نظر تو چیست؟

اصلا همه پرسپولیسی هستند ولی ما قهرمان می شویم. ببینم اول فصل که ما در رده پنجم جدول بودیم وزیر پرسپولیسی نبود؟ آن زمان همین بازیکنان و صفحات مجازی تیم های رقیب ما را مسخره می‌کردند و می‌گفتند امسال چیزی نمی شوید حالا می گویند وزیر پرسپولیسی است؟

به نظرت چرا این صحبت‌ها مطرح می‌شود؟

ببینید ما اگر قهرمان شدیم زحمت کشیدیم و با جان و دل برای پیراهن‌مان به زمین رفتیم. ما برای سربلندی هوادارانمان هرکاری کردیم و مزدش را هم گرفتیم حالا بقیه هر چه دلشان می‌خواهد بگویند. درضمن غیر از حرف هواداران ما حرفه اشخاص دیگر اصلا مهم نیست.

خیلی از هواداران و حتی کارشناسان معتقدند قهرمانی پرسپولیس در لیگ مسجل شده نظر تو چیست؟

اصلا چنین چیزی وجود ندارد. درست است که ما ۱۰ امتیاز با تیم دوم جدول فاصله داریم اما در فوتبال چیزی مشخص نیست. اگر می‌گوییم قهرمانیم به‌خاطر دلگرمی هوادارانمان است اما می دانیم که همین الان هم کارمان دشوار است.

یعنی بازیکنان پرسپولیس به قول فوتبالی ها این چند بازی پایانی را شل نمی‌گیرند و خودشان را قهرمان نمی دانند؟

بازیکنان ما ۴ سال است که قهرمان می شوند و به خوبی می دانند که برای قهرمانی تک تک بازی ها مهم و فینال است. خوشبختانه از این لحاظ همه بازیکنان ما توجیه هستند.

خیلی ها معتقدند که اگر امسال پرسپولیس قهرمان شود تا سال‌های سال دیگر رنگ قهرمانی را نمی بیند.

وقتی سال اول پرسپولیس قهرمان شد گفتند سال دومی در کار نیست، وقتی سال دوم قهرمان شدیم گفتند نمی گذارند برای سال سوم قهرمان شوید، وقتی سال سوم قهرمان شدیم گفتم امکان ندارد در سال چهارم موفق شوید. به امید خدا تلاش‌مان را می‌کنیم تا چهارمین قهرمانی را کسب کنیم. برای فصل بعد هم ما تمام تلاشمان را می کنیم و زحمت مان را می کشیم اما می‌توانید از طرف من برای فصل بعد هم قول قهرمانی بدهید.

یکی از مسائلی که باعث استرس هواداران شده بحث جدایی یا عدم جدایی تو از پرسپولیس است در این مورد توضیح می دهید؟

من برای آخرین بار در این مصاحبه می گویم. با پرسپولیس قرارداد دارم و در قراردادم بند جدایی وجود دارد اگر باشگاه پولم را بدهد جایی نمی روم و نمی دانم این موضوع را باید به چه زبانی بگویم.

یعنی فقط مشکل تو پرداخت مطالبات است؟

بله اگر پول قراردادم را بدهند چیز دیگری نمی خواهم. این حق من است. مگر من با پیشنهادهای خارجی کلاس گذاشتم؟ من پیشنهاد خارجی را هم نمی‌خواهم همان پول خودم را پرسپولیس بدهد با جان و دل برای این تیم بازی می‌کنم، فقط حقم را بدهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.