چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱

بازگشایی باشگاه‌های بیلیارد و بولینگ در خراسان رضوی

رئیس هیأت بولینگ و بیلیارد و بولس خراسان رضوی

رئیس هیأت بولینگ و بیلیارد و بولس خراسان رضوی گفت: ۷۵ باشگاه بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی از امروز بازگشایی شدند.

به گزارش قدس آنلاین، احمد سلطانی رئیس هیأت بولینگ و بیلیارد و بولس خراسان رضوی با اشاره به بازگشایی باشگاه‌های بولینگ و بیلیارد گفت: بعد از اینکه در جلسه ستاد کرونا ورزش‌های انفرادی و باشگاه‌های بولینگ و بیلیارد نیز اجازه آغاز فعالیت کسب کردند، مقرر شد پس از ثبت نام در سامانه سلامت، پرکردن تعهدنامه هیأت پزشکی ورزشی و تحویل مدارک به اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ها از امروز باشگاه‌ها در استان بازگشایی شود.
او افزود: تاکنون ۷۵ باشگاه بولینگ و بیلیارد در سطح مشهد مدارک خود را به اداره ورزش و جوانان این شهر تحویل دادند و فعالیت خود را از امروز آغاز کردند.
رئیس هیأت بولینگ و بیلیارد و بولس خراسان رضوی ادامه داد: اگر در باشگاه‌های ورزشی پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشود، باشگاه‌ها جزو اماکن پرخطر به شمار می‌روند به همین خاطر از باشگاه‌داران خواستاریم ابتدا شرایط بازگشایی را طی کنند و پس از آن برای حفظ سلامتی خود و دیگر شهروندان به نکات بهداشتی توجه کنند.
سلطانی با اشاره به بازرسی‌های مستمر اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بیان کرد: درصورت مشاهده هرگونه تخلفی با خاطیان به شدت برخورد خواهد چرا که اولویت اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و هیأت بولینگ و بیلیارد و بولس استان حفظ سلامت ورزشکاران و مراجعه کنندگان به باشگاه‌ها می‌باشد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.