شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱

ایمن سازی مسیرهای دسترسی به کشف رود

کشف رود

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: به منظور جلوگیری از تخلیه نخاله و جلوگیری از نصب موتور تلمبه در بستر رودخانه ، تمامی مسیرهای دسترسی غیرمجاز به کشف رود مسدود خواهد شد.

 به گزارش قدس آنلاین، مهدی یعقوبی با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: ساماندهی، درختکاری و حفاظت از کشف رود با همت  شهرداری مشهد به عنوان مدیریت واحد در حال انجام است و تاکنون اقدامات بسیار خوبی با همکاری سایر ارگان‌ها و دستگاه های اجرایی صورت پذیرفته است.

وی ادامه داد: افراد متخلفی اقدام به تصرف اراضی، برداشت شن و ماسه و نصب غیرمجاز موتور تلمبه در بستر رودخانه نموده که برای جلوگیری از این تخلفات، جلسه‌ای با نمایندگان شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، بخشدار مرکزی مشهد و رییس اداره راه و شهرسازی مشهد برگزار شد و برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفت.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد افزود:  مجوزهای لازم جهت مسدود سازی مسیرهای دسترسی غیرمجاز به وسیله دیوارهای پیش ساخته بتنی و نیوجرسی برای جلوگیری از ورود افراد متخلف به اراضی کشف رود به منظور تخلیه غیرمجاز نخاله، برداشت شن و ماسه و نصب موتور تلمبه‌های غیرمجاز اخذ و این اقدامات ظرف یک ماه آینده انجام خواهد شد.

منبع: شهرداری مشهد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.