یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

مسی: فوتبال دیگر مثل سابق نخواهد بود

لیونل مسی

فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا معتقد است وضعیتی که شیوع ویروس کرونا به وجود آورد به فوتبال و البته زندگی مردم ضربه بدی زد.

به گزارش قدس آنلاین، مسابقات لالیگای اسپانیا که از تاریخ 12 مارس (22 اسفند) در نتیجه شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده است، از تاریخ 11 ژوئن (پنحشنبه 22 خرداد) با انجام دیداری بین تیم‌های سویا و رئال بتیس پشت درهای بسته از سرگرفته خواهد شد اما فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا معتقد است فوتبال دیگر هرگز مثل سابق نخواهد شد.

تاکنون بیش از 6 میلیون و 190 هزار نفر در سطح جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این بین متأسفانه بیش از 371 هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند؛ به همین خاطر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی وضع شده در بیشتر کشورهای جهان در حال اجراست تا زنجیره شیوع ویروس کرونا قطع شود.

لیونل مسی 32 ساله در گفت‌وگو با نشریه «ال‌پایس» اسپانیا گفت: بیشترِ ما بعد از اتفاقاتی که افتاده است، در مورد اینکه جهان از این پس چگونه خواهد بود، شک و تردید داریم. گذشته از محصور شدن و شرایطی که ما را غافلگیر کرد، بسیاری از افراد شرایط سختی را پشت‌ سر گذاشتند چون این وضعیت به نوعی بر روی آنها تأثیر گذاشت، درست مانند همه کسانی که خانواده و دوستان خود را از دست داده‌اند و حتی دیگر نمی‌توانند آنها را ببینند.

وی افزود: به اعتقاد من نکات منفی زیادی در این بحران وجود داشت اما چیزی بدتر از این نمی‌تواند باشد که شما کسی که بیشتر از هر کسی دوست دارید را از دست بدهید که این باعث ناراحتی شدید من می‌شود و به نظرم ناعادلانه‌ترین چیز برای همه ماست. از نظر من، فوتبال هم به طور کلی مانند زندگی، دیگر مثل سابق نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.