دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

رئیس انجمن اولیا و مربیان خراسان رضوی در گفت‌وگو با قدس:

حق سرویس ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد باید به خانواده‌ها عودت شود

سرویس مدرسه

 رئیس انجمن اولیا و مربیان خراسان رضوی گفت: مدارس باید حق سرویس ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد را که اولیای دانش‌آموزان پرداخت کرده‌اند را به خانواده‌ها عودت دهند.

حسین پورحسین/

 رئیس انجمن اولیا و مربیان خراسان رضوی گفت: مدارس باید حق سرویس ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد را که اولیای دانش‌آموزان پرداخت کرده‌اند را به خانواده‌ها عودت دهند.

محمود قراول در گفت‌وگو با قدس افزود: البته این مبلغ برای مقطع متوسطه معادل ۵/۲ ماه و برای آموزش ابتدایی و پیش دبستانی دو ماه است، از این رو برای سال تحصیلی آینده و وضعیت‌های احتمالی که در خصوص سرویس‌های دانش‌آموزی مطرح است تدابیری اندیشیده شده که در صورت نیاز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه سازمان تاکسیرانی به زودی فراخوان شرکت‌های متقاضی حمل و نقل دانش‌آموزی را اعلام خواهد کرد تا شرکت‌های واجد شرایط به آموزش و پرورش معرفی شوند، یادآور شد: پس از بررسی و نظر اداره و انجمن اولیا و مربیان به تناسب نیاز و اقتضائات فرایند سرویس دانش‌آموزی، شرکت‌ها به نواحی هفت‌گانه و منطقه تبادکان برای عقد قرارداد معرفی شوند.

وی اعلام کرد: مدیران مدارس موظف‌اند نرخ‌نامه سرویس‌های دانش‌آموزی را در معرض دید اولیا قرار دهند و اجرای قانونمند فرایند سرویس دانش‌آموزی از طرف مدیران مدارس و مدیران شرکت‌ها مورد تأکید است.

رئیس انجمن اولیا و مربیان خراسان رضوی عنوان کرد: در اسفند سال ۹۸ نرخ‌نامه سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در کارگروه ماده ۱۸ طرح و نرخ پیشنهادی به شورای شهر مشهد ارسال شد که پس از طرح در کمیسیون حمل و نقل این شورا به تصویب رسید و به فرمانداری مشهد ارسال شد که به محض ابلاغ فرمانداری مشهد نرخ‌نامه به ادارات نواحی و تبادکان برای اجرا ارسال خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.