سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹

آتش‌سوزی گسترده در کارخانه بازیافت کاغذ بینالود

کارخانه بازیافت کاغذ بینالود

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: آتش‌سوزی گسترده در انبار روباز کارخانه بازیافت کاغذ بینالود که از دوشنبه شب آغاز شده ‌است همچنان ادامه دارد.

به گزارش قدس آنلاین، آتشپاد دوم امیر عزیزی افزود: این آتش‌سوزی دیشب در انبار روباز این کارخانه با وسعت بیش از پنج هزار مترمربع رخ داد و آتش‌نشانان از مشهد، نیشابور، ملک‌آباد و بینالود به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: وسعت این حریق گسترده بوده و محل دپو کاغذ و کارتن به صورت کامل زیر آتش رفته است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: این آتش سوزی هم‌اکنون مهار شده و از سرایت آن به داخل کارخانه جلوگیری به عمل آمده است، عملیات گروه آتش‌نشانی مشهد نیز تا ساعت هفت امروز ادامه داشت و این محل اینک تحویل آتش‌نشانان بینالود و نیشابور شده است.
وی افزود: پیش‌بینی می‌شود این حریق و سوختن کامل کاغذهای دپو شده تا امشب ادامه داشته باشد و تلاش آتش‌نشانان برای اطفای کامل حریق همچنان ادامه دارد.
این کارخانه در انتهای شهرک صنعتی بینالود در حاشیه جاده قدیم نیشابور - مشهد واقع شده ‌است.
یکهزار و ۳۰۰ آتش نشان در ۵۰ ایستگاه کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد خدمت‌رسانی می‌کنند.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);