دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴

استاندار خراسان رضوی :

۲۰ سال بلاتکلیفی طرح ثامن و سرمایه‎‌گذارانی که معطل مانده‌اند/ مشکل طرح ثامن مانند موضوع شرکت پدیده حل شود

طرح ثامن

استاندار خراسان رضوی با توجه به بلاتکلیفی طرح ثامن گفت: با رفع موانع پیش روی این طرح، باید این معضل ۲۰ ساله مرتفع شود.

به گزارش قدس آنلاین، جلسه شورای راهبردی طرح نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی با حضور استاندار خراسان رضوی، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، شهردار مشهد، رئیس شورای شهر مشهد و نماینده سرمایه‌گذاران در محل دفتر استاندار برگزار شد.
در این جلسه بعد از ارائه نظرات دیگر اعضای شورای راهبردی طرح نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی، علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی در سخنان کوتاهی بر رفع موانع بر سر راه این طرح تاکید کرد و گفت: مشکل طرح ثامن هم باید مانند موضوع شرکت پدیده حل شود تا در سایه این طرح هزاران اشتغال جدید را شاهد باشیم.
وی افزود: بالاخره باید بعد از ۲۰ سال بلاتکلیفی طرح ثامن و سرمایه‌گذارانی که منتظر تعیین تکلیف شدن این طرح مانده‌اند اتفاقات مثبتی را تجربه کنیم.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در ادامه این جلسه گفت: توقف طرح مذکور به مالکان و صاحبان حقوق مکتسبه ضرر و زیان وارد خواهد کرد، لذا شورای عالی شهرسازی باید به این مسئله توجه داشته باشد.
غلامعلی صادقی افزود: یکی از محدوده‌های قابل توجه و مهم سرمایه‌گذاری مشهد در محدوده حرم مطهر رضوی است. این موضوعی است که در حل و فصل موضوع طرح ثامن نباید ساده از آن گذشت.

منبع: استانداری خراسان رضوی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.