چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷

اعتبار دفترچه‌های درمانی متقاضیان بیمه بیکاری خراسان رضوی تمدید شد

دفترچه بیمه

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان رضوی گفت: اعتبار دفترچه‌های درمانی متقاضیان بیمه بیکاری در این استان تا پایان خرداد ماه تمدید شد.

به گزارش قدس آنلاین، سید محسن نظام خیرآبادی اظهار کرد: اعتبار دفترچه‌های درمانی متقاضیان بیمه بیکاری که ترک کار آنان از طریق کارفرما اعلام شده و در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت نام نموده‌اند تا پایان خرداد ماه تمدید شد.

وی ادامه داد: این اقدام به عنوان اقدام جدید با هدف ارائه تسهیلات تامین اجتماعی خراسان رضوی در دوران کرونا ارائه شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان رضوی گفت: تاریخ خاتمه کفالت مستمری‌بگیران بازمانده و افراد تبعی تحت پوشش مستمری‌بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی نیز که دارای تاریخ خاتمه کفالت اردیبهشت و خرداد ۹۹ هستند به ترتیب تا یکم تیر و یکم مرداد امسال معتبر است و تا موعد مقرر مستمری‌بگیران در این خصوص نیازی به مراجعه به شعبه تامین اجتماعی ندارند.

خیرآبادی  افزود: بر این اساس، هیچ گونه پیامکی برای مراجعه به شعب تامین اجتماعی برای بررسی وضعیت مستمری‌بگیران ارسال نمی‌شود.

وی ادامه داد: همچنین خدمات مشاهده فیش حقوقی، حکم افزایش سالیانه، شماره حساب مستمری‌بگیران، صدور گواهی حقوق و کسر اقساط معوق از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir انجام می‌شود و مستمری‌بگیران می‌توانند بدون مراجعه به شعب از خدمات این سامانه استفاده کنند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.