پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

تخفیف ۲۵ درصدی کتب انتشارات آستان قدس رضوی همزمان با دهه کرامت

به نشر

مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: به منظور پاسداشت دهه کرامت از سوم تا سیزده تیرماه «نمایشگاه کتاب رضوی» بصورت مجازی و حقیقی برگزار می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، حسین سعیدی اظهار داشت: همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت رضا(ع) بیش از ۸۰ عنوان کتاب با موضوع رضوی در قالب «نمایشگاه کتاب رضوی» با تخفیف ویژه عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه تخفیف در نظر گرفته شده برای این عناوین ۲۵ درصد می باشد، ادامه داد: علاقمندان جهت تهیه کتاب می توانند از سه طریق اقدام نمایند.

سعیدی مراجعه حضوری به ۲۰ شعبه فروشگاهی کتاب انتشارات آستان قدس رضوی در مشهد را مسیر نخست بهره برداری از «نمایشگاه کتاب رضوی» برشمرد و گفت: فروشگاه‌های ۲۰ گانه به نشر در اطراف حرم مطهر رضوی و سایر نقاط شهر مشهد آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی هستند.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) راه دوم استفاده از این طرح را خرید نسخه الکترونیک کتاب از سایت www.taaghche.com  عنوان کرد و در زمینه راه سوم گفت: خرید اینترنتی این ۸۰ عنوان اثر از سایت www.behnashr.com با تخفیف ۲۵ درصدی همراه با ارسال رایگان به همراه هدایای متبرک در این بازه زمانی امکان پذیر است.

سعیدی در زمینه برخی از عناوین مهم موجود در «نمایشگاه کتاب رضوی» گفت: کتاب‌های ارزشمند امام رضا(ع)  و زندگی از مهدی غلامعلی، سیره علمی و عملی امام رضا (ع)  از عباسعلی زارعی سبزواری، امام رضا (ع)  ، زندگی و اقتصاد از محمد حکیمی، مهارتهای زندگی در سیره رضوی  از محمدرضا شرفی، مجموعه آهوانه‌ها از سیدمحمد سادات اخوی، دعبل و زلفا از مظفر سالاری، ضمانتنامه آهو از رضا دبیری‌نژاد، شفایافتگان از حمیدرضا سهیلی، امام رضا (ع)  در آثار دانشمندان اهل سنت از محمدرضا عطایی، در سال های دور از حسن احمدی، نیایش‌های رضوی ازاکرم دهقان و زهرا صنوبری، رسم حضور از مسلم گریوانی، کبوترها و آهوها و باکبوترهای گنبد از سید احمد میرزاده، موقف و اوسنه گوهرشاد از سعید تشکری  ، ماه غریب من از مجید ملامحمدی،  نشانه‌ها ازابراهیم حسن بیگی، راز آن بوی شگفت و  بیدارم کن از فریبا کلهر و اعترافات غلامان از حمیدرضا شاه‌آبادی از جمله آثار مهم این طرح هستند.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.