یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

نمایشگاه فروش ویژه کالاهای اساسی در رشت برپا شد

نمایشگاه گیلان

گیلان- مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان گفت: نمایشگاه فروش ویژه کالاهای اساسی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در رشت برپا شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از نمایشگاه بین المللی گیلان، آیت کاظم‌زاده هریس ، از برپایی نمایشگاه فروش ویژه کالاهای اساسی در رشت در راستای حمایت از اقشار مختلف جامعه خبر داد و اظهار داشت: نمایشگاه فروش ویژه کالاهای اساسی، کیف و کفش و لوازم آشپزخانه از ۷ تیر در رشت برپا شده است و به مدت ۷ روز نیز ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان مهم‌ترین کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه شده است را برشمرد و در تشریح غرفه‌های متنوع برپاشده آن عنوان کرد: گوشت و مرغ، مواد غذایی و پوشاک از جمله کالاهایی محسوب می‌شوند که در نمایشگاه فروش ویژه کالاهای اساسی رشت عرضه شده است.

کاظم‌زاده هریس کیف و کفش، کالای خواب و لوازم آشپزخانه را از دیگر کالاهایی که زمینه عرضه آن‌ها در این نمایشگاه فراهم شده است خواند و تصریح کرد: در دوره‌های گذشته نمایشگاه فروش ویژه کالاهای اساسی با استقبال مردم مواجه شده بود و امیدواریم این دوره هم شهروندان از این نمایشگاه دیدن کنند.

وی زمان برگزاری نمایشگاه فروش ویژه کالاهای اساسی رشت و زمان خاتمه آن را نیز برشمرد و خاطرنشان کرد: نمایشگاه فروش ویژه کالاهای اساسی استان گیلان که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان در شهر رشت برپا شده از هفتم تا سیزدهم تیر به مدت ۷ روز به روی مردم و عموم شهروندان باز است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.