چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱

به مناسبت فرا رسیدن عید قربان اجرا می شود؛

انجام سنت حسنه قربانی با طرح «قربانی مشارکتی» آستان قدس رضوی

نذر بهشتی

در آستانه عید قربان، زمینه مشارکت عمومی در سنت حسنه قربانی به صورت کاملا بهداشتی با اجرای طرحی با عنوان «قربانی مشارکتی» توسط آستان قدس رضوی مهیا شده است.

به گزارش قدس آنلاین، به مناسبت فرا رسیدن روز دهم ماه ذی الحجه، مصادف با عید بزرگ قربان، مؤمنان بسیاری برای انجام سنت زیبای قربانی برای کمک به مستمندان و اقشار بی بضاعت اقدام می کنند.
با توجه به شیوع بیماری کرونا امکان پذیرش دام زنده توسط دفاتر نذورات آستان قدس رضوی وجود ندارد، لذا طرح «قربانی مشارکتی» به همت آستان قدس رضوی با هدف انجام این سنت نیکوی اسلامی به صورت کاملاً بهداشتی و ساده اجرا می شود.
شرکت کنندگان در این طرح معنوی می توانند مبلغ دلخواه یا هزینه یک رأس گوسفند معادل ۲۰ میلیون ریال را از دو طریق حضوری و غیرحضوری پرداخت کنند.
امکان پرداخت حضوری مبالغ در دفاتر نذورات مستقر در حرم مطهر رضوی و دفاتر استانی مهیا شده است و پرداخت غیر حضوری هم از سه مسیر از جمله کد دستوری گوشی همراه #۸*، سامانه اینترنتی وقف و نذرnazr.razavi.ir  و شماره کارت ۸۸۸۹ ۸۸۸۸ ۳۳۷۷ ۶۱۰۴  به نام «نذورات آستان قدس رضوی» امکان پذیر است.
گفتنی است، عموم مردم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ملی ۱۳۸ مرکز جامع ارتباطات مردمی آستان قدس رضوی تماس حاصل کنند.

منبع: آستان نیوز

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.