شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

تسهیل در خدمات مراکز تعویض پلاک در گیلان با نوبت‌دهی اینترنتی

را

گیلان - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از آغاز نوبت‌دهی اینترنتی خدمات مراکز تعویض پلاک رشت از ۲۹ شهریور ماه خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پلیس گیلان ،سرهنگ امیر طالبی افزود: متقاضیان تعویض پلاک و یا دریافت خدمات از این مرکز می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی پلیس راهنمایی و رانندگی کشور به نشانی «راهور ۱۲۰» به آسانی نسبت به دریافت آنلاین زمان شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو خود در روز و ساعت دلخواه اقدام کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متقاضیان توجه داشته باشند از روز شنبه مورخه ۲۹ شهریور ماه این طرح اجرایی می‌شود و به مراجعه‌کنندگان فاقد ثبت نام اینترنتی هیچگونه خدماتی از سوی مرکز تعویض پلاک ارائه نخواهد شد، تاکید کرد: شهروندان از مراجعه حضوری بدون دریافت نوبت از سامانه اینترنتی به مرکز تعویض پلاک شهر رشت خودداری کنند.

سرهنگ طالبی ادامه داد: همچنین افراد حتما در زمان مشخص شده در ثبت نام اینترنتی به مراکز تعویض پلاک مراجعه و در صورت گذشت زمان، ثبت‌نام مذکور باطل می‌شود و نوبت در اختیار افراد ثبت نام کننده دیگر قرار خواهد گرفت.

این مقام انتظامی گفت: با راه‌اندازی سیستم نوبت‌دهی اینترنتی، مراجعه مردم به مرکز تعویض پلاک رشت مدیریت شده و آنها می‌توانند از ۵ روز قبل ساعت ورود خودرو را به مرکز تعیین کرده و بدون ایستادن در صف، نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند.

نظرات

  • کوروش آتشی ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۱
    0 0
    درود بر شما چطوری باید نوبت برا تعویض پلاک بگیرم؟

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.