پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

اعتبار ۳۹ میلیاردی به باغ موزه دفاع‌مقدس در مشهد اختصاص یافت

رئیس شورای شهر مشهدمقدس

رئیس شورای شهر مشهدمقدس از کمک مالی ۳۹ میلیارد تومانی شهرداری مشهد برای احداث باغ موزه دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، محمدرضا حیدری در حاشیه مراسم افتتاح فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس اظهار داشت: اختصاص ۱۳.۵ هکتار از مساحت پارک کوهسنگی، با حفظ کاربری موجود برای ساخت این پروژه، نشان از همت و همیت والای مدیریت شهری برای احداث باغ موزه دفاع مقدس است.

وی گفت: پروژه در مناسب‌ترین و بهترین نقطه از پارک کوهسنگی جانمایی شده و شهروندان ضمن استفاده از فضای مفرح و بانشاط پارک می‌توانند از این فضای فرهنگی نیز بهره ببرند.

رئیس شورای شهر مشهد تصریح کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت بند «و» تبصره ۵ بودجه حدود ۳۴ میلیاردتومان شهرداری مشهد به پروژه احداث باغ موزه دفاع مقدس کمک مالی کرد؛ ۵ میلیاردتومان نیز پیشتر به این پروژه اختصاص داده شده بود تا بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بتواند فعالیت خود را آغاز کند.

حیدری با تاکید بر لزوم نقش‌آفرینی سایر دستگاه‌های متولی در حوزه نیروهای مسلح، سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته و استانداری خراسان رضوی و سازمان برنامه و بودجه برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس، گفت: مدیریت شهری مشهد تاکنون رسالت و دین خود را به بهترین شکل ادا کرده و حال فرصت حضور و مشارکت و همراهی سایر بخش‌هاست تا فازهای بعدی پروژه هرچه زودتر به بهره‌برداری برسد.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.