سه‌شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹

محدودیت تردد در ۴ نقطه شرق استان تهران

تردد ممنوع

رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محدودیت تردد از ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۲۸ آبان از ۴ ورودی و خروجی در شرق استان تهران با آمادگی صد در صدی ماموران پلیس راه اعمال می‌شود.

قدس آنلاین: ایرج کهریزی شامگاه سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در چهار نقطه فیروز کوه، آبعلی، چرمشهر و شریف آباد مسیر مسدود و از ورود و خروج  خودروهای غیر بومی جلوگیری خواهد شد و تردد خودروهای شخصی پلاک بومی در داخل استان تهران و البرز بلامانع است.

وی با اشاره به موارد استثنای تردد خودروها، اظهار داشت: تردد خودروهای امدادی، درمانی، انتظامی، حمل بار، مسافر، احتیاجات روزانه، ارزاق عمومی و سوخت آزاد است.

 رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: ماموران پلیس راهور در ۴ ایستگاه یاد شده از ورود و خروج خودروهای غیر بومی ممانعت می کنند و در صورت بی توجهی به دستورات پلیس راهور، رانندگان مبلغ ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان جریمه می شوند.

کهریزی با اشاره به ثبت تخلفات رانندگی توسط دوربین ها طی مدت محدودیت تردد اظهار داشت: تخلفات ثبت شده در دوران محدودیت برای رانندگان متخلف ارسال می شود.

وی ادامه داد:‌  تردد و عبور خودروهای بومی استان های تهران و البرز از مقابل دوربین ها بلامانع است و جریمه نخواهند شد.  

وی افزود: بر اساس ابلاغیه، ممنوعیت تردد از انتهای حوزه استحفاظی استان تهران، فاتب، شرق، غرب و البرز آغاز و به شکل همزمان در ۴ نقطه یاد شده از ورود پلاک های غیر بومی و خروج پلاک های بومی ممانعت می شود.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.