شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان :

افزایش نظارت از نانوایی ها موجب پیشگیری از قاچاق آرد می شود

قاچاق آرد یارانه ای

همدان - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان گفت: افزایش و استمرار نظارت و بازرسی از نانوایی استان همدان موجب پیشگیری از قاچاق آرد یارانه‌ای در خارج از شبکه می شود

به گزارش قدس آنلاین ، عباس نجفی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متأسفانه نبود نظارت صحیح در شبکه توزیع و مصرف آرد یارانه‌ای باعث شده افراد سودجو از خلاء بازرسی‌ها سو استفاده کرده و نسبت به جمع‌آوری آرد یارانه‌ای و فروش آن در خارج از شبکه و قاچاق به مرزهای غربی کشور اقدام کنند.

نجفی افزود: دستگاه‌های متولی امر نظارت بر نحوه توزیع و مصرف آرد باید نسبت به انجام بازرسی‌های مستمر اقدام و ضمن برآورد میزان مصرف و نیاز عمومی از احتکار و فروش آن به سودجویان توسط نانوایی‌ها و واحدهای صنفی ممانعت کنند.

وی ادامه داد: چنانچه هر یک از دستگاه‌ها به وظایف سازمانی و تکالیف خویش عمل نکنند با آنان برخورد خواهد شد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان بیان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مبنی بر فروش خارج از شبکه آرد مراتب را به دستگاه‌های مسئول و یا به سامانه سجام قوه قضائیه به آدرس sajam.scpd.ir گزارش دهند.

نجفی اضافه کرد: هر شهروند در مقابل هر پدیده‌ای که منجر به افزایش قیمت کالاها یا کمبود و احتکار آن می‌شود باید به عنوان یک دیده‌بان عمل کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.