یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در پی شهادت «محسن فخری‌زاده»

شورای ائتلاف

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در پی شهادت «محسن فخری‌زاده»

قدس آنلاین: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن دانشمند هسته‌ای کشور شهید محسن فخری‌زاده، تاکید کرد:‌ تروریست‌های بین‌المللی در اوج بحران‌های اجتماعی و روانی ناشی از کرونا، لحظه‌ای از پیاده‌سازی نقشه‌های خبیثانه خود غافل نیستند و بار دیگر، با ترور دانشمند هسته‌ای و دفاعی شهید عزیز محسن فخری زاده، پنجه بر چهره ایرانیان کشیدند.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: ترور، داستان پرتکرار انقلاب اسلامی در عرصه‌های اقتدار آفرین و پیش برنده است و اگر امروز دانشمند برجسته ما را به شهادت می‌رسانند، نشان از پیشرفت ایران در صنعت هسته‌ای و احساس ترس دشمنان از آن است. دشمنانی که در کمین ایرانیان نشسته‌اند و تمام امکانات خود را برای توقف ایران بکار بسته‌اند. گاه با ترور، گاه با جنگ افروزی منطقه‌ای، گاه با نفوذ سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی و گاه با تزئین خوش نقش و نگار میز مذاکره. مرور تاریخ خونبار ترورها، عبرتی عمیق را فریاد میکشد. 

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی این حادثه دردناک را به ایرانیان و خانواده معظم شهید بزرگوار تبریک و تسلیت عرض می‌کند و ضمن تاکید بر مجازات قطعی عاملان جنایت، با درس آموزی از تاریخ، اعلام می دارد راه عبور از گردنه های دشوار و بحران های امروز، اتحاد و همدلی ملی ذیل هدایت رهبری و عدم اعتماد و سازگاری با دشمنان به همراه میدان داری نیروهای جوان، انقلابی و خلاق است که با عملکرد جهادگونه و فعال، پیش دستانه و هوشمندانه، گره های کور کشور را بگشایند و ایرانیان پرافتخار و با کرامت را به شان و منزلتی که حقشان است برسانند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.