شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵

مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی خراسان رضوی :

بیشترین معاینات پزشکی قانونی خراسان رضوی مربوط به نزاع است

نزاع خیابانی

مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی خراسان رضوی گفت: معاینات نزاع حدود یک سوم از تمامی مراجعات و بیشترین معاینات پزشکی قانونی در استان خراسان رضوی را شامل می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، رئوف ذباح افزود:  سهم مردان از میزان معاینات پزشکی قانونی این استان بر اثر نزاع طی سال جاری حدود ۲ برابر زنان است.
وی اضافه کرد: طی هفت ماه ابتدای امسال  حدود ۳۲ هزار نفر به خاطر نزاع در پزشکی قانونی خراسان رضوی معاینه شدند که قریب به ۲۱ هزار نفر از آنان مرد و بقیه زن بوده‌اند.
مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی خراسان رضوی تعداد کل معاینات نزاع طی سال ۹۸ در استان خراسان رضوی را در مجموع حدود ۵۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: بیش از ۳۳ هزار مورد از آن طی هفت‌ماه ابتدای این سال گزارش شده است.
ذباح افزود: سالانه به ۱۶۰ هزار پرونده در چهار بخش معاینات، کمیسیون‌ها، آزمایشات و تشریح در پزشکی قانونی خراسان رضوی پاسخگویی می‌شود که بیشترین آنها مربوط به نزاع است.
خدمات سازمان پزشکی قانونی در استان ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی از طریق چهار مرکز فعال پزشکی قانونی در مشهد و  ۱۹ مرکز در دیگر شهرستانهای این استان به مردم ارائه می‌شود.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.