سه‌شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶

فرماندار بینالود (طرقبه شاندیز) :

وضعیت طرقبه شاندیز از زرد به نارنجی تغییر پیدا کرد

فرماندار بینالود (طرقبه شاندیز)

فرماندار بینالود (طرقبه شاندیز) گفت: به دلیل افزایش تعداد موارد بستری در روزهای اخیر وضعیت شهرستان بینالود از زرد به نارنجی تغییر پیدا کرد.

به گزارش قدس آنلاین، سید حسن حسینی عنوان کرد: بنا بر اعلام وزارت بهداشت و با توجه به افزایش موارد بستری در روزهای گذشته، شهرستان بینالود از یکشنبه شب در وضعیت نارنجی قرار گرفت و در حال حاضر نیز وضعیت شهرستان نارنجی است.

حسینی اظهار کرد: شهرستان طرقبه - شاندیز به دلیل موقعیت حساسی که دارد از جمله مناطقی است که از همان روزهای اول شیوع ویروس کرونا و زودتر از سایر مناطق استان، محدودیت‌ها اعمال شد.

وی تآکید کرد: اعمال محدودیت‌ها خسارات جبران ناپذیری به اصناف شهرستان وارد کرده و بسیاری از اصناف کلا تعطیل شدند T اما با وجود این باز هم اصناف کمال همراهی و همکاری با ستاد مبارزه با کرونا داشته‌اند.

حسینی در رابطه با کاهش ترددها عنوان کرد: با توجه به محدودیت‌های تردد، حضور مردم در شهر و اماکن گردشگری حداقل ۶۰ درصد کاهش پیدا کرده است و از ساعت ۹ شب به بعد شهر کلا راکد است و فقط گروه‌های مجاز فعال هستند.

فرماندار بینالود ابراز امیدواری کرد با همراهی و همکاری بیشتر مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به خصوص پرهیز از برپایی و یا شرکت در دورهمی‌ها هر چه سریعتر سیر پیشرفت بیماری نزولی شود و به روزهای عادی برگردیم.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.