شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱

به همت موسسه عمران و توسعه رضوی در حال انجام است

ساخت سالن ورزشی چند منظوره امام رضا(ع) در شهرستان رشتخوار

ساخت سالن ورزشی امام رضا ع

سالن ورزشی چند منظوره امام رضا(ع) به همت موسسه عمران و توسعه رضوی، با هدف رفع محرومیت از نقاط کم برخوردار در شهرستان رشتخوار در حال احداث است.

به گزارش قدس آنلاین، محمود عیدی، مدیر عامل موسسه عمران و توسعه رضوی با اعلام این خبر گفت: این سالن در حال حاضر از پیشرفت ۸۵ درصدی برخوردار بوده و پیش‌بینی می‌شود تا یک ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی در تشریح جزئیات این پروژه گفت: این سالن در زمینی به مساحت بیش از ۲۰ هزار مترمربع در منطقه روستای محمدآباد آستانه از توابع شهرستان رشتخوار واقع شده است.

وی افزود: این سالن چندمنظوره با توجه به نوع سازه و امکانات جانبی می‌تواند در هنگام وقوع بلایای طبیعی و سوانح برای اسکان موقت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

عیدی به اقدامات صورت گرفته در این پروژه اشاره کرد و گفت: عملیات احداث فونداسیون، اسکلت و سقف سازه و همچنین عملیات سفت‌کاری پروژه تمام‌ شده و اقدامات مربوط به نازک‌کاری، تأسیسات، نماسازی و نصب تجهیزات موتورخانه نیز در مراحل پایانی است.

وی ادامه داد: در این پروژه تاکنون ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده و برآورده می‌شود تا پایان ۱۸ میلیارد ریال دیگر هزینه شود.

مدیر عامل موسسه عمران و توسعه رضوی در پایان گفت: پروژه‌های عمرانی عام‌المنفعه این موسسه طی این سال‌ها، در حوزه‌های مختلفی همچون مجتمع‌های بین‌راهی، مجموعه‌های ورزشی، کتابخانه، مجتمع‌های آموزشی و... برنامه‌ریزی و اجرا شده است

منبع:

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.