دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی

طرح "شهید سلیمانی" سبب کاهش فوتی‌های کرونایی در خراسان رضوی شد

رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در مورد برکات طرح شهید سلیمانی در استان توضیحاتی داد.

به گزارش قدس آنلاین، محسن ذاکریان اظهار داشت: بسیجیان خراسان رضوی نقش پررنگی در مقابله با ویروس کرونا ایفا کرده‌اند و این مهم جزو افتخارات جامعه پزشکی کشور و استان در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی گفت: علاوه بر این، رزمایش مواسات که از سوی مقام معظم رهبری دستور داده شد به بهترین شکل ممکن در خراسان رضوی اجرایی شد و بسیج جامعه پزشکی دوشادوش مردم در این امر ایفای نقش کرد.

ذاکریان ادامه داد: طرح شهید سلیمانی نیز با حضور پررنگ در محلات مشهدمقدس نقش بارزی در پیشگیری کرونا ایفا کرد و تغییر وضعیت صورت گرفته در عمده شهرهای استان تا حد زیادی مرهون اجرای صحیح این طرح بود.

وی با ذکر این نکته در حد فاصل دهه فجر پارسال تا امسال اقدامات شاخص و قابل توجه بسیار زیادی توسط اعضای بسیج جامعه پزشکی استان صورت پذیرفته است، تاکید کرد: در یک سال اخیر بیش از ۷ هزار مربی سلامت از اقشار مختلف جامعه آموزش دیدند تا آموزش‌های لازم در بحث مقابله با کرونا را به مردم داشته باشند.

ذاکریان اضافه کرد: در این مدت ۳۵ هزار آسیب‌دیده از کرونا در خراسان رضوی شناسایی شد و فعالان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در کنار دیگر بسیجیان استان به آنان خدمت‌رسانی کردند و در کنار آن به بیش از ۵۰۰ بیمار کرونایی در نقاهتگاه‌ها خدمت‌رسانی شد.

رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی با اشاره به برکات ویژه اجرای طرح شهید سلیمانی در استان گفت: این طرح نقش بارزی در کاهش  تعداد فوتی‌های کرونا در استان داشته است.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.