یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۶

قهرمانان اسکیت سرعت همدان معرفی شدند

مسابقات اسکیت

همدان- رییس هیات اسکیت همدان گفت: قهرمانان مسابقات اسکیت پسران و دختران جام فجر این استان روز شنبه با برگزاری یک دوره مسابقه معرفی شدند.

به گزارش قدس آنلاین مهدی مجیدی صبح شنبه درمسابقات اسکیت اظهارکرد: در این رقابت استانی ۱۲۰ اسکیت باز دختر و پسر به صورت مجزا در رشته سرعت باهم پیکار کردند.

مجیدی افزود: در بخش پسران و در رده سنی زیر پنج سال مانی بیگلری قهرمان شد، آدرین سیاوشی دوم و آرمین شریفی بر سکوی سوم قرار گرفت، در رده سنی زیر هشت سال پارسا محبعلی بر سکوی نخست ایستاد، آیدین شریفی دوم شد و محمد پارسا قاسمی عنوان سوم را کسب کرد.

وی ادامه : در رده سنی زیر ۹ سال نیز امیرعلی رنگامیز مقام نخست را کسب کرد،  امیرعباس جعفری دوم شد، کیان زارعی و سروش اظهری به طور مشترک سوم شدند.

رییس هیات اسکیت همدان یادآور شد: در رده سنی زیر ۱۰ سال امیرحسین رشیدی نژاد، پدرام طهماسبی و حمیدرضا دین داری به ترتیب اول تا سوم شدند.

مجیدی بیان کرد: در رده سنی زیر ۱۱ سال نیز محمد یاسین کرمی راسخ مقام قهرمانی را به دست آورد، بنیامین کرمی تجری دوم شد و یاسین کرمی در جایگاه سوم قرار گرفت و در رده سنی زیر ۱۲ سال ایلیا اسکندری، محمد صالح غلامی و صابر صالحی به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی افزود: همچنین در رده جوانان علیرضا نظری عنوان قهرمانی را کسب کرد، امیر پارسا ویانی دوم شد و آریا میرزائی جایگاه سوم را به دست آورد و در رده سنی بزرگسالان مجتبی شهبازی قهرمان شد، علیرضا محنتی دوم و هومن سلیمی بر سکوی سوم ایستاد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.