دوشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰

پلمب ۲۰ واحد متخلف در مشهد طی دو روز اول سال

مدیر سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مدیر سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از پلمب ۲۰ واحد متخلف خبر داد و گفت: در دو روز اول سال دو هزار و ۴۰۰ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و مکان‌های عمومی انجام شده است.

به گزارش قدس آنلاین، علی اصغر حسنی با بیان اینکه همزمان با تعطیلات نوروزی، نظارت بر اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی با شدت بیشتری انجام می‌شود، اظهار کرد: در دو روز اول سال ۵۹۷ مورد بازدید از اماکن عمومی و یک هزار و ۹۳۲ مورد از مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام و ۲۰ واحد متخلف نیز پلمب شد.

مدیر سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه بر اساس دستورالعمل کشوری بازدید از اماکن اقامتی به صورت فعال در مشهد انجام می‌شود، بیان کرد: همچنین مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، رستوران‌ها، قنادی‌ها، هایپر مارکت و سوپر مارکت‌ها از جمله اماکنی است که مورد بازدید قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در قالب بازدیدها یک هزار و ۸۵۰ کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف کشف و جمع‌آوری شد، تصریح کرد: همچنین در این مدت از ۲۴۵ نانوایی بازدید شد که بر اساس آن ۲۲ اخطار صادر و ۳۲ نانوایی نیز به دادگاه معرفی شدند.

حسنی گفت: آزمایشگاه آب در سطح شهرستان‌های تابعه فعال است و روزانه نمونه‌برداری انجام می‌شود.

منبع: فارس

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.