دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲

چهار تماشاخانه سیار جدید کانون رونمایی شد

صبا کریمی

تماشاخانه سیار

چهار تماشاخانه سیار جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی آیینی با حضور مدیرعامل، معاونان و مسوولان این مجموعه روز ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ رونمایی شد.

به گزارش قدس آنلاین، آیین رونمایی از چهار تماشاخانه سیار جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور معاون تولید، معاون توسعه و مدیریت منابع و جمعی از مدیران‌کل و کارشناسان کانون و اهالی رسانه امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ در فضای باز ساختمان کانون در شهرک غرب برگزار شد.

فاضل نظری در این آیین در سخنانی گفت: تماشاخانه‌های سیار کانون در واقع سفر سینما به روستاها و مناطق کم‌برخوردار شهرهای کشور است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود: این امکان‌های فرهنگی به تجهیزات به‌روز مجهزند و با سفر به مناطق حاشیه‌ای و دوردست کشور که دسترسی کم‌تری به امکانات فرهنگی دارند برای کودکان و نوجوانان برنامه‌های مختلفی مانند نمایش فیلم و انیمیشن، اجرای تئاتر و برنامه‌های کتاب‌خوانی و... برگزار می‌کنند.

رییس هیأت مدیره کانون با اشاره به این‌که فعالیت تماشاخانه‌های سیار کانون در قالب طرح «پیک امید» از سال ۱۳۹۷ آغاز شده است خاطرنشان کرد: این برنامه‌ها با هدف توجه بیشتر به عدالت فرهنگی در حوزه کودک و نوجوان که از وظایف و ماموریت‌های اصلی کانون است، صورت گرفت.

او افزایش تعداد تماشاخانه‌های سیار کانون به شش ناوگان را اتفاق مبارکی دانست و اظهار امیدواری کرد از این‌پس با سفر این تماشاخانه‌ها کودکان و نوجوان بیشتری بتوانند از امکانات فرهنگی کانون بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.