چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹

فیلمبرداری سریال «اپیدمی»همچنان ادامه دارد

سریال اپیدمی

ساخت سریال شبکه سه سیما با عنوان «اپیدمی» که به تازگی آغاز شده است، با بازی مهدی فخیم زاده به عنوان بازیگر نقش اصلی مجموعه، در بیمارستان صحرایی واقع در بوستان ولایت تهران در حال انجام است.

به گزارش قدس آنلاین، سعید کمانی ـ تهیه کننده مجموعه «اپیدمی» با بیان اینکه این سریال به تازگی در تهران کلید خورده است، گفت: در حال حاضر حدود پنج درصد از کار، تصویربرداری شده است و علاوه بر آقای فخیم زاده، بازیگرانی چون فریبا متخصص، محسن قصابیان، سیامک اطلسی، نیلوفر رجایی و کورش سلیمانی در حال حاضر مقابل دوربین سیدسجادحسینی (کارگردان) رفته اند. با توجه به اینکه این مجموعه برای تولیدات خانه جوان است، قرار است از بازیگرانی جوان هم بهره ببریم که تاکنون دیده نشده اند.

کمانی درباره ی محتوای سریال توضیح داد: این مجموعه روزهای ابتدایی بحران کرونا و تلاش شبانه روزی کادر درمان و نیروهای جهادی که برای مقابله با آن می‌پردازند،   را روایت می کند.

وی در عین حال از حضور مرحوم علی سلیمانی که در این سریال قرار بود به ایفای نقش بپردازد یاد کرد و گفت: در حال حاضر اصغر نقی زاده جایگزین نقش علی سلیمانی شده است. او در این سریال نقش راننده آمبولانس را ایفا خواهد کرد.

او با اشاره به ساخت لوکیشنی ویژه برای سریال اپیدمی، اضافه کرد: در حال حاضر بیمارستانی طراحی کرده ایم که مثل یک بیمارستان واقعی است و لوکیشن ثابتی است که متعلق به شهرداری است و به ما کمک کردند که کار را تولید کنیم.

کمانی با اشاره به تعداد قسمت های فصل اول این مجموعه، گفت: هر فصل شامل ۲۱ قسمت خواهد بود که فصل اول آن به کار گردانی آقای حسینی در حال تولید است.

گفتنی است این مجموعه تلویزیونی که به صورت اپیزودیک خواهد بود، در سه فصل تولید می‌شود که کارگردان فصل اول آن سیدسجاد حسینی، کارگردان فصل دوم محمد علیزاده و کارگردان فصل سوم محمد صادق بکتاشیان هستند.

مجموعه تلویزیونی «اپیدمی» محصول خانه تولیدات جوان صداوسیماست که قرار است از شبکه سه پخش شود.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.