شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸

برزگر: کشتی یزدانی -تیلور پنجاه پنجاه است

منصور برزگر

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد می‌گوید یزدانی در المپیک می‌توانست تیلور را ببرد چون کشتی آنها ۵۰-۵۰ است، او نبرد برای اینکه حریفش برای برد آمده بود.

منصور برزگر در خصوص انتخاب پژمان درستکار به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: دبیر باید این کار را می‌کرد چون اینها یک گروهی هستند که با هم کار می‌کنند، به هم اعتماد دارند و حرف هم را می‌خوانند. من نمی‌دانم بگویم این خوب است یا بد، ولی یک مثالی هست که «اول باید راه برود تا بعد بگویم کِی به شهر می‌رسد».

وی ادامه داد: درستکار در کنار کاوه مربیگری کرده و در واقع دست راست کاوه بوده، حالا باید دید چه کار می‌کنند. تا وقتی هم که کارشان را شروع نکنند نمی‌شود نظر داد.

نایب قهرمان سابق المپیک در مورد مسابقات جهانی پیش رو تصریح کرد: اصولا بعد از المپیک یک عده خداحافظی می‌کنند، یک سری جوان می‌آیند، حالا المپیک تمام شده و همه به فکر المپیک بعدی هستند. ما همیشه بعد از المپیک خوب کار کرده و چند بار هم قهرمان شدیم. الان تیم ما هم تیم بدی نیست، اینکه چه نتیجه‌ای بگیرد، الله و اعلم. بستگی به این دارد که از نظر فنی چطور هستند.

وی در پاسخ به این سوال که کدام کشتی گیر به لحاظ فنی نظرش را جلب کرده، گفت: من اصلا سر تمرینات شان نیستم، فقط تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که امیدوارم حسن یزدانی این بار دیوید تیلور را ببرد چون حالت انتقامی دارد. به نظر من کشتی شان ۵۰-۵۰ است. اگر تیلور می‌برد برای این است که می‌آید ببرد، ولی ما تا آخرین لحظه به این فکر می‌کنیم که نبازیم. ما خودمان را صددرصد آماده نمی‌کنیم. یزدانی در المپیک هم تایم اول خوب کار کرد ولی تایم دوم کلا تاکتیکش اشتباه بود. من نباید این را بگویم ولی به نظر من می‌توانست در المپیک هم ببرد. یک موقع یکی از آدم خیلی سرتر است و اختلاف ده پوئن است، ولی اینجا اینطور نبود. تیلور آمده بود که ببرد و به همین خاطر هم برد، وگرنه اختلاف آنها زیاد نیست.

منصور برزگر در خاتمه در مورد اینکه آیا در جلسات آنالیز و فنی از او دعوت می شود، تاکید کرد: من هر کمکی از دستم بربیاید به کشتی می‌کنم به شرطی که هیچ اسمی از من نباشد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.