همه‌ی خبرهای امروز
 • 0 ۱۳۹۷-۱۰-۰۴ ۱۴:۴۷

  گزارش قدس‌آنلاین از سیاست یک بام و دو هوای سیما در تبلیغات مؤسسات آموزشی کنکور

   دانشگاه یا تجارتخانه!؟

  زهره کهندل

  یکی از مؤسسات کنکور برای یک سال ۵۰۰ میلیارد تومان پول تبلیغات به تلویزیون داده است. صدا و سیما این تبلیغات را به اسم ترویج آموزش انجام می‌دهد در حالی که این مؤسسات آموزشی، باندهای مافیایی هستند که به خانواده‌ها استرس کنکور وارد می‌کنند.

 • 4 ۱۳۹۷-۰۹-۲۹ ۱۲:۰۴

  چهار فصل در جشنواره انار    

  علی‌محمد مؤدب

  درست است که این حرف‌ها به نظر غریب می‌آیند و نمی‌شود که مردم به راحتی به این نگاه برسند که ازدحام خیابان را با همان نگاه ازدحام جشنواره ببینند، اما ما اگر بخواهیم می‌توانیم خودمان به این حال برسیم که به قول معروف جور دیگر ببینیم.

 • 4 ۱۳۹۷-۰۹-۲۹ ۱۱:۵۰

  شیخ محمود شلتوت ۵۵ سال پیش در چنین روزهایی درگذشت

  از فتوای وحدت تا حمایت از نهضت امام خمینی(ره)

  نازلی مروت

  مرحوم میرزا خلیل کمره‌ای درباره انگیزه شیخ شلتوت در صدور فتوا می‌نویسد: «شیخ شلتوت رازی را فاش کرد که پای مداخله بیگانگان و تأثیر نفوذ آنان را در امور ممالک شرق حتی در امور بین مذاهب اسلام، روشن می‌کرد».

 • سامرا ۱۳۹۷/۰۷/۱۱

  قدس آنلاین بررسی می‌کند  

  اینجا چراغی روشن است/سیر تاریخی شهر «سامرا» از آغاز تا کنون

  نازلی مروت

  بنابر اسنادی که روزنامه‌های عراقی منتشر کردند، از دفتر یکی از شبه‌نظامیان عراقی سندی به دست آمده بود که در آن با وهابیون قراردادی بسته بودند تا حرمین عسکریین(ع) به مسجد بزرگ سامرا تغییر نام دهد، اذان شیعیان از حرم پخش نشود، نام عسکریین(ع) روی سنگ مرمر کف مسجد حک شود، سرداب غیبت تخریب شده و نامی از غیبت به میان نیاید.

 • 0 ۱۳۹۷-۰۷-۰۱ ۱۱:۳۷

  گزارش قدس آنلاین از موفقیت‌های روزافزون «مدارس مسجدمحور»

  محراب مسجد، سنگر تعلیم و تربیت

  فضای مدارس مسجدمحور آن قدر با نشاط است که بچه‌ها به هیچ وجه از بودن در مدرسه احساس خستگی نمی‌کنند. در این مدارس کار پرورش در کنار آموزش مورد توجه قرار گرفته است