شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸

در راستای توسعه گردشگری؛

ویزای فرودگاهی در کرمان از ۲۷ فروردین ماه صادر می شود

ویزای شنگن

کرمان- مشاور مدیر کل سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از صدور ویزای فرودگاهی در استان کرمان از ۲۷ فروردین ماه با حضور معاون کنسولگری وزارت امور خارجه خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، محمد جهانشاهی ظهر شنبه با بیان این مطلب که اعتبار این ویزا تا سقف یک ماه است اما امکان تمدید نیز وجود دارد، تصریح کرد: ایران در راستای توسعه گردشگری به دنبال صدور ویزای توریستی راحت برای گردشگران است که با این اقدام ورود گردشگران به کشور، تسهیل خواهد شد.

وی از صدور ویزای فرودگاهی در فرودگاه کرمان خبر داد و اظهار کرد: تعداد محدودی از فرودگاه های کشور قابلیت صدور ویزای فرودگاهی دارند که استان کرمان نیز اکنون به جمع آنها می پیوندد.

جهانشاهی با اشاره به اینکه نمایندگی وزارت امور خارجه در استان کرمان مستقر بوده و مسئول پیگیری این مهم هستند، افزود: به جزء ۱۱ کشور، سایر کشورها، گردشگران می توانند در کشور خود توسط وب سایت تقاضای ویزا می دهند و ایران ظرف حداکثر ۱۰روز، توسط این وب سایت یک کد به آنها داده می شود و آنها پس از ورود طی یک پروسه کوتاهی ویزا برای آنها صادر و می توانند سفر خود در ایران را از کرمان آغاز کنند.

مشاور مدیر کل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان تاکید کرد: با تلاش های بخش دولتی و بخش خصوصی در سال ۹۶ کرمان از طریق شرکت های هواپیمایی با خارج از کشور ارتباط برقرار خواهد کرد تا روند رو به رشد استان کرمان با ایجاد این زیرساخت ها ادامه یابد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.