سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱

استقرار تیم مبارزه با پولشویی در کارگزاری رضوی برای نظارت بر بازار

 پولشویی

مشهد- مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی از استقرار تیم مبارزه با پولشویی در این شرکت برای نظارت بر بازار خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، دکتر یوسف پاشانژاد بیان کرد: از آنجایی که بازار سرمایه، فضای سرمایه‌گذاری است و احتمال فعالیت‌های پولشویی در آن زیاد می‌باشد، لذا شرکت کارگزاری رضوی با استقرار تیم مبارزه با پولشویی در داخل شرکت و رصد مداوم حساب‌های مشتریان، اقدامات لازم را در راستای نظارت بر بازار به بهترین شکل ممکن انجام داده است.

وی شفاف و روان‌سازی نظام توزیع و قیمت‌گذاری و روزآمدسازی شیوه‌های نظارت بر بازار را یکی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: این سیاست‌ها، چنان با ظرافت و دقت تهیه شده است که به جرأت می‌توان گفت چنانچه به طور کامل اجرا شود، بخش بزرگی از مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصاد که سرچشمه بسیاری از مشکلات دیگر است را حل خواهد کرد.

پاشانژاد ادامه داد: در این راستا، شرکت کارگزاری رضوی برای اجرای هر چه بهتر اقتصاد مقاومتی، طی سالیان گذشته، تلاش کرده تا قدمی هر چند کوچک در مسیر تحقق سیاست‌های مذکور بردارد.

وی تقویت فرهنگ جهادی برای تولید ثروت، بهره‌وری، سرمایه‌گذاری و اشتغال مولد را از برنامه‌های دیگر این شرکت به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: کارگزاری رضوی با فعالیت در زمینه سرمایه‌گذاری، تمام تلاش خود را برای جذب منابع جدید با هدف ایجاد سرمایه مولد، به کار بسته است.

مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی ادامه داد: این شرکت برای نِیل به این هدف از تمامی روش‌های نوین جذب سرمایه‌گذار از جمله تشویق‌های مرسوم در بازار سرمایه، استفاده کرده است.

پاشانژاد اضافه کرد: بر این اساس، مشتریان این کارگزاری که در زمره سرمایه‌گذاران محسوب می‌شوند، از خوش‌نامان بازار سرمایه بوده و در مسیر تحقق اهداف کارگزاری، مثمر ثمر واقع شده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.