دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷

ضارب دختر جوان اسفراینی درسطح شهر گردانده شد

دستگیری سارقان

بجنورد- فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری متهم و ضارب دختر۱۷ساله اسفراینی وگرداندن وی درسطح شهر خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جاوید مهری در خصوص جزئیات بیشتر این خبر گفت: متهم (خ - س ) یکی ازمتهمان سابقه‌دار شهرستان اسفراین است.

وی افزود : متهم در مورخه ۱۵ مهرماه سال جاری دختر ۱۷ساله ای را درسطح شهر ودرملاعام باضربات متعدد چاقو از ناحیه سر و صورت و دیگر اعضای بدن مورد ضرب قرار داد که به محض اطلاع از ورود ماموران انتظامی از محل متواری شد.

سرهنگ مهری بیان داشت: بلافاصله مصدوم به جهت وخامت حالش به بیمارستان منتقل شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از ارتکاب جرم متواری شده بود و طی هماهنگی با مقام قضایی ماموران اداره عملیات ویژه فرماندهی انتظامی این شهرستان اقدامات اطلاعاتی و فنی خود را شروع کردند که مشخص شد متهم دریکی از استان‌های همجوار مخفی شده است.

مهری درخصوص نحوه دستگیری متهم خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی پس از اخذ نیابت قضایی در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند متهم را روز گذشته دستگیر وبه این شهرستان منتقل کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین افزود : با توجه به اینکه متهم از مجرمان سابقه‌دار بود و دختر جوان را نیز به طرز فجیعی مجروح کرده بود به دستور مقام قضایی امروز درسطح شهر گردانده شد.

این مقام انتظامی در خصوص وضعیت جسمانی دختر جوان اسفراینی گفت : باتوجه به شدت جراحات و وخیم بودن احوالش امروز به مراکز درمانی مشهد منتقل شد.

سرهنگ مهری در پایان افزود: درزمان گرداندن متهم در سطح شهر، مردم خواهان برخورد قاطع دستگاه قضایی با مجرم بودند واز دستگیری متهم سابقه‌دار از پلیس تقدیر و تشکر کردند .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.