دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹

امکانات لازم برای استقبال از زائران فراهم شده است

پیاده روی اربعین

اهواز_ استاندار خوزستان با مثبت ارزیابی کردن وضعیت در هر دو مرز تردد زائران اربعین حسینی از استان خوزستان گفت: در هر دو مرز شلمچه و چذابه امکانات لازم برای استقبال از زائرین عزیز فراهم شده است.

به گزارش قدس آنلاین، خوزستان غلامرضا شریعتی شامگاه روز یکشنبه هفتم آبان ماه آخرین وضعیت مرزهای شلمچه و چذابه و خدمت رسانی و روند تردد زائران اربعین حسینی را تشریح کرد.  

استاندار خوزستان با مثبت ارزیابی کردن وضعیت در هر دو مرز تردد زائران اربعین حسینی از استان خوزستان گفت: در هر دو مرز شلمچه و چذابه امکانات لازم برای استقبال از زائرین عزیز فراهم شده است، در شلمچه از نظر زیرساخت‌ها وضعیت بسیار مناسب است و جاده ها چهار خطه هستند و گاردریل برای ایمنی در جاده ها نصب شده است.  

شریعتی افزود: پارکینگ به مساحت ۱۲۰ هکتار در شلمچه فراهم شده است و مواکب در حال استقبال از زائرین هستند. همچنین سرویس های بهداشتی فراهم شده و بیمارستان صحرایی مستقر شده است.  

استاندار در خصوص وضعیت در مرز چذابه توضیح داد: در چذابه زیرساخت های لازم به حد قابل قبولی رسیده است اگر چه برخی از آنها که برای درازمدت و به صورت دائم خدمات ارائه خواهند داد تکمیل نشده است و انشاءالله در سال آینده به بهره برداری خواهند رسید اما از بابت راه های منتهی به چذابه و استقرار مواکب و خدمت رسانی به زائران خوشبختانه شرایط خوبی فراهم شده و مشکل خاصی نداریم.  

وی تصریح کرد: پارکینگ ها هم در مرز چذابه امسال از ۲۵ هکتار به ۶۰ هکتار افزایش یافته است و با دیوار محصور شده است و پلیس و نیروهای امنیتی هم در حال خدمت به زائران هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.