شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶

ساخت ۱۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان زلزله زده غرب کشور

مددجویان کمیته

کرمان - مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: کمیته امداد استان کرمان متعهد شده با کمک و مشارکت مردم خیر استان کرمان ۱۰۰ واحد مسکونی مقاوم برای مددجویان آسیب دیده در زلزله غرب کشور احداث کند.

به گزارش قدس آنلاین، یحیی صادقی با اشاره به اینکه ساخت سرپناه و مسکن برای زلزله زدگان غرب کشور از اولویت ها است، اظهار کرد: کمیته امداد استان کرمان متهعد شده با کمک و مشارکت مردم خیر استان کرمان ۱۰۰ واحد مسکونی مقاوم برای مددجویان آسیب دیده در زلزله غرب کشور احداث کند.

وی با اشاره به بارش برف و باران و برودت هوا و سرما در غرب کشور تاکید کرد: هم اکنون ساخت مسکن برای زلزله زدگان غرب کشور از مهم ترین اولویت های است و بر همین اساس کمیته امداد به دنبال ساخت مسکن مقاوم برای مددجویان آسیب دیده غرب کشور است.

صادقی افزود: شماره حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ و شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۸۷۹ بانک تجارت به نام کمیته امداد برای جمع آوری کمک های نقدی مردم خیر و نوع‌دوست استان به منظور ساخت مسکن برای مددجویان آسیب دیده غرب کشور در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه مردم خیر و نوعدوست استان کرمان می تواند از طریق کد ussd و با شماره گیری  #۹۹*۰۳۴*۸۸۷۸* از طریق تلفن همراه خود در ساخت مسکن برای زلزله زدگان غرب کشورمشارکت کنند، تصریح کرد: کمک هزینه ساخت هر واحد مسکونی برای مددجویان آسیب دیده غرب کشور ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که مردم خیر استان می توانند در حد توان در ساخت سرپناه برای مددجویان زلزله زده غرب کشور مشارکت کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در ادامه از کمک ۳۰۰ میلیون تومانی مردم خیر استان در کمک به زلزله زدگان غرب کشور خبر داد و گفت: نخستین محموله از کمک های مردم نوعدوست و خیر این استان هفته گذشته برای کمک به زلزله زدگان به غرب کشور ارسال شد.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.