سه‌شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸

تخفیف ۳۰ درصدی هتل‌های سه راس مثلث گردشگری کشور تا پایان اسفند

مثلث گردشگري كشور

یزد - سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی استان یزد گفت: هتل‌های سه راس مثلث گردشگری کشور یعنی استان‌های یزد، فارس و اصفهان تا ۲۵ اسفندماه سال‌جاری به گردشگران دو استان دیگر ۱۰ تا ۳۰ درصد تخفیف می‌دهند .

به گزارش قدس آنلاین، محمدرضا نصیری با بیان این خبر اظهار داشت: براساس تفاهم‌نامه‌ مثلث طلایی گردشگری که بین جامعه هتلداران استان‌های فارس، یزد و اصفهان منعقد شده مردم این سه استان تا پایان سال جاری برای رزرو هتل در هر کدام از استان‌های فارس، اصفهان و یزد از تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی برخوردار می‌شوند . 

وی با بیان این که به دلیل نزدیک شدن به فصل زمستان درصد اشغال هتل‌ها کاهش پیدا می‌کند، افزود: از فرصت زیبایی فصل پاییز و جاذبه‌ها و تفریحات زمستانه در استان‌های کشور به خوبی استفاده نمی‌شود و همین امر سبب می‌شود که تنها در فصل‌های بهار و تابستان جذب گردشگر داشته و هتل‌ها در دیگر ایام سال با کمترین میزان رزرو روبه‌رو باشند . 

نصیری در ادامه توسعه صنعت هتلداری را از زیرساخت‌های مهم صنعت گردشگری عنوان کرد و گفت: ایجاد واحدهای اقامتی در سطوح چهار و پنج ستاره و طرح توسعه آنها و همچنین ایجاد مجتمع‌های خدمات رفاهی بین‌راهی از برنامه‌ها و اولویت‌های اصلی اداره کل میراث فرهنگی استان یزد در سال‌جاری است.

این مسئول ازساخت پنج هتل پنج ستاره در شهرستان‌های اردکان، میبد و یزد خبر داد و تصریح کرد: بحث بهسازی و بازسازی سرویس‌های بهداشتی بین‌راهی، بافت تاریخی شهر یزد و مجتمع‌های خدمات رفاهی که به گردشگران داخلی و خارجی استان کمک می‌کند نیز در دستور کاری قرار گرفته است . 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.