یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام تأکید کرد:

پرداخت بدهی مشترکان گاز ایلام، بهبود خدمات را در پی خواهد داشت

عباس شمس اللهی، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام

ایلام- مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: پرداخت بدهی مشترکان گاز ایلام، بهبود و افزایش خدمات را در پی خواهد داشت.

عباس شمس اللهی روز یکشنبه در گفتگو با قدس آنلاین، با بیان اینکه مشترکان بخش های مختلف خانگی، صنعتی، حمل و نقل، کشاورزی، اداری، صنعتی و ... به شرکت گاز استان بدهی دارند، اظهارداشت: علاوه بر بدهی مشترکان بخش های خصوصی به شرکت گاز، متأسفانه برخی مشترکین به شیوه های غیرقانونی همچون دست کاری کنتور، ایجاد انشعاب از پشت کنتور، لوله کشی بدون کنتور و ... استفاده می کنند که موجب تضییع حقوق دیگر مشترکان می شود.

وی با اشاره به برنامه شرکت گاز ایلام برای توسعه انشعابات گاز به تمامی نقاط استان، افزود: در تلاش هستیم تا بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، گازرسانی در روستاها و مناطق محروم را از ۸۰ درصد به ۹۰ درصد در سال جاری افزایش داده تا روستائیان و اقشار زحمت کش و مولد جامعه نیز از نعمت گاز بهره مند گردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام همچنین به گازرسانی به مناطق شهری استان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: گازرسانی به بخش هلیلان و شهر توحید در حال اجراست و درصدد هستیم تا این پروژه در شهریورماه سال جاری به سرانجام برسد.

عباس شمس اللهی با اشاره به اجرای عملیات گازرسانی به زرین آباد دهلران در جنوب استان، بیان داشت: پیمانکار این پروژه در حال اجرای کار است و بر اساس برنامه این بخش نیز تا پایان سال از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.