یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹

۷۷۱ طرح اشتغال روستایی به بانک‌های لرستان معرفی شد

اشتغال روستایی

خرم‌آباد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: براساس فرآیند بررسی طرح‌های واجد شرایط، تاکنون ۷۷۱طرح اشتغال روستایی به ۴بانک عامل معرفی‌شده است.

به گزارش قدس آنلاین، علی آشتاب ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد بابیان اینکه در راستای اجرای طرح اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری سرعت اجرای طرح خوب است اظهار داشت: طی فرآیند بررسی طرح‌ها تاکنون ۷۷۱ طرح با شرایط در کمیته‌های فنی، تخصصی و تأیید دستگاه‌های اجرایی بااعتباری معادل ۲۳۲میلیارد و ۸۰۰ میلیون به چهار بانک عامل معرفی‌شده است.

وی به انعقاد قرارداد ۱۱میلیارد و ۴۹۳میلیون تومان برای پرداخت ۱۳۰طرح اشاره و عنوان کرد: ۴۲۳طرح در شعبات بااعتباری معادل ۸۹میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان در دست بررسی است و همچنین ۲۰۷طرح بااعتباری معادل ۱۲۴میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان وسط شعبات استانی به شعبات شهرستانی ارجاع شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بابیان اینکه این تسهیلات با نرخ سود ۶درصد بسیار ارزان است تصریح کرد: از متقاضیان تقاضا داریم با توجه به محدودیت زمانی این طرح، در راستای تکمیل مدارک، مستندات و تضامین لازم سرعت عمل بیشتری به خرج دهند.

وی بیان کرد: با توجه به قابل‌قبول بودن سرعت اجرای طرح امیدواریم بانک‌ها نیز در بحث پرداختی سرعت بیشتری به خرج دهند که در راستای توسعه و رونق اقتصادی روستایی گام‌های مثبتی برداشته شود.

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.