چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵

محمد رودباری، مدیر جدید دفتر نگهداری راههای روستایی و فرعی شد

رودباری

همدان - محمد رودباری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، مدیر جدید دفتر نگهداری راههای روستایی و فرعی شد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، در مراسمی با حضور معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و مسئولان و کارکنان دفتر نگهداری راههای روستایی سازمان، سرپرست این دفتر معرفی و از خدمات مدیر پیشین قدردانی شد.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در این مراسم با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۲۰۰ هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی و شریانی در کشور وجود دارد که حدود ۱۲۰ هزار کیلومتر آن، راه روستایی است، اظهار داشت: حوزه کاری راهداری و نگهداری از راهها جزء‌ حوزه‌های حائز اهمیت است که داشتن نظم و برنامه در انجام پروسه‌ها و فرآیندهای کاری این حوزه در تحقق اهداف تعیین شده و پیشبرد صحیح و مطلوب پروژه‌ها نقش مهمی دارد.

حیدر مطاعی با اشاره به اینکه افرادی که در حوزه نگهداری راههای روستایی و فرعی چه در ستاد و چه در استانها فعال هستند، با دقت‌نظر و دلسوزانه انجام فعالیت دارند افزود: همه ما در حوزه راهداری عضو یک تیم و کارگروه هستیم که هر فرد خود در جایگاه سازمانی خود نقش مهمی را ایفا می‌کند که چنانچه یکی یا بخشی از گروه به خوبی انجام خدمت نکند، کار به شکل دلخواه پیش نخواهد رفت.

در ادامه این مراسم محمد رودباری، سرپرست جدید دفتر نگهداری راههای روستایی و فرعی نیز  اهداف و رئوس برنامه‌های کاری در جهت اعتلای فعالیت های این حوزه تخصصی و ارتقای وضعیت راههای روستایی و فرعی سراسر کشور تشریح کرد و خواستار مشارکت و همراهی بیش از پیش تمامی دست‌اندرکاران این بخش در ستاد و استانهای سراسر کشور شد.

در این مراسم از خدمات حیدر نوروزی مدیرکل سابق دفتر نگهداری راههای روستایی و فرعی تجلیل و محمد رودباری به عنوان مدیرکل جدید این دفتر معرفی شد.

گفتنی است، محمد رودباری در حال حاضر با حفظ سمت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان است که به زودی مدیرکل جدید این استان نیز معارفه می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.