چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵

سردار غیب پرور:

دولت اجازه ندهد اقتصاد کشور و معیشت مردم دچار تلاطم شود

1

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دولت اجازه ندهد اقتصاد کشور و معیشت مردم بیش از این دچار تلاطم شود.

به گزارش قدس آنلاین،سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین در جمع مسئولین بسیج اقشار و بسیج وزارتخانه ها با اشاره به تشدید نابسامانی در بازار ارز و طلا، اظهار داشت: مسئولان دولتی باید باور کنند که دشمن جنگ اقتصادی را شروع کرده و انتظار ملت این است که دولت نیز آرایش جنگ اقتصادی به خود بگیرد.

وی افزود: ما همانگونه که برادرانه از قوه قضائیه خواستیم که در مقابل مفسدان اقتصادی برخورد قاطعانه و انقلابی داشته باشند، از برادران خود در دولت هم می‌خواهیم که با رویکرد انقلابی وارد کارزار اقتصادی شوند و اجازه ندهند اقتصاد کشور و معیشت مردم بیش از این دچار تلاطم شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فشارهای اقتصادی که دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب به ملت ایران وارد کرده است، خاطرنشان کرد: مردم در دهه ۶۰ وقتی مسئولان را کنار خود می دیدند فشارها را تحمل می کردند و اکنون نیز مسئولان باید در مشکلات موجود کنار مردم قرار گیرند و به حل مشکلات آنان بپردازند.

سردار غیب پرور ‌با انتقاد از کم تحرکی دستگاه‌های نظارتی، گفت: در حالی که عده ای محدود با دلالی و اخلال در اقتصاد کشور بر مشکلات مردم می افزایند، انتظار از دستگاه‌های نظارتی آن است که با هماهنگی و هم افزایی در برخورد با مفسدان اقتصادی تعلل نکنند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر آمادگی بسیج برای همکاری و کمک به دولت، تصریح کرد: ما بارها به مسئولان دولتی اعلام کردیم که بسیج با ظرفیت عظیمی که در اختیار دارد می‌تواند به دولت در حوزه های مختلف کمک کند و معتقدیم اگر دولت از این ظرفیت عظیم مردمی استفاده کند، قطعا مشکلات کشور بسیار سریع تر و کم هزینه تر برطرف خواهند شد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.