چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸

طراح پوستر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان:

اسبی که آرزوهای کودکان را به آسمان می‌برد/ بازنمایی تنوع قومی و نژادی

ن

طراح اصفهانی پوستر سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان گفت: خیال و خلاقیت دو عنصر اصلی به کار رفته در این پوستر است و در آن از نمادهای اصفهان هم استفاده شده است. همچنین طراحی تصویری هوایی از میدان نقش جهان یکی از نمادهای پر رنگ اصفهان در این پوستر است.

به گزارش قدس آنلاین، وحید شریفی طراح پوستر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با اشاره به المان‌های به کار رفته در این پوستر بیان کرد: تصویرسازی این پوستر بر گرفته از نمادهای اصفهان است و در آن سعی شده تنوع قومی و نژادی در کشور نیز به خوبی نشان داده شود.

وی ادامه داد: طرح اسب به کار رفته در این پوستر برگرفته از تصویر اسب در مینیاتورهای اصفهان است که همزمان آرزوها و خیال‌های کودکان را به سمت آسمان می برد و بر رنگین کمان صلح و آرامش می نشاند.

این طراح عنوان کرد: از زمانی که ایده پوستر را در ذهنم پرورش دادم و طراحی اولیه انجام شد، تا زمان اتمام طراحی و تأیید نهایی، چند هفته طول کشید. خوشحالم که به عنوان یک طراح اصفهانی، در این رویداد به نوعی حضور دارم.

شریفی با بیان این که شهر اصفهان در ایام برگزاری جشنواره حال و هوای پر نشاط و امیدآفرینی می گیرد، خاطر نشان کرد: از کودکی تا به امروز تعلق خاطر خاصی به جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان داشته و اخبار این جشنواره را همیشه دنبال می‌کرده‌ام. به نظرم این جشنواره همیشه حال و هوای شهر اصفهان را تغییر داده و یکی از مهم ترین اتفاقات فرهنگی-هنری این شهر است.  

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد 8 الی 14 شهریور 97 در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.