دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰

برگزاری اولین آزمون ادواری فنی حرفه ای در سپاه اصفهان

 آموزش فنی و حرفه ای استان  هرمزگان

اصفهان- جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان از برگزاری اولین آزمون ادواری فنی حرفه ای کارکنان وظیفه سپاه صاحب الزمان(عج) در سال جاری خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی سپاه صاحب الزمان(ع) استان اصفهان،  سردار مجتبی فداءاظهار کرد: اولین دوره آزمون های مهارت آموزی فنی حرفه ای کارکنان وظیفه سپاه صاحب الزمان(عج) در سال ۹۷ در راستای مطلوب سازی زمان خدمت سربازی و ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح و همچنین تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه سربازان در طول دوره‌ی خدمت سربازی نسبت به مهارت آموزی با آموزش حداقل یکی از مهارت های زندگی و فنی اقدام کنند، برگزار شد.
وی افزود: در سال گذشته نیز طی سه مرحله آزمون های ادواری برگزار شد و به ۱۷۵ نفر از بین شرکت کنندگان که نمره قبولی کسب کردند گواهینامه های فنی حرفه ای اهدا شد.
جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان تصریح کرد: امروز اولین دوره آزمون های ادواری سال ۱۳۹۷ در سه حوزه امتحانی در اصفهان از جمله ستاد سپاه صاحب الزمان(عج)، مجتمع دانشگاهی امیرالمؤمنین(ع) و گروه موشکی ۱۵ خرداد برگزار شد و سایر حوزه های امتحانی نیز در شهرستان ها بود که با همکاری و مشارکت و مساعدت سازمان فنی حرفه ای در دو طیف در حال اجرا است.
وی افزود: طیف اول نیرو هایی هستند که مهارت های لازم را دارند که پس از شرکت در آزمون های علمی و عملی مدرک فنی حرفه ایی را دریافت می کنند و طیف دیگر نیرو هایی که مهارت خاصی ندارند و پس از ثبت نام بر اساس علاقمندی با تجهیز محیط های کارگاهی در دوره های آموزشی شرکت خواهند کرد.
سردار فداء خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری آزمون ادواری، ارزیابی و بررسی میزان مهارت سربازان در رشته هایی است که آنها جهت مهارت آموزی اعلام کرده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.